FM2012 nie odpala po "sprawdzeniu spojnosci plikow gry"

 romusmily Partyzant

Postów: 18
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.07.2007
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.04.2012, 13:12    Pytanie
Wtam.

Dziś miałem problem. Po kilku miesiącach od kupna 2012 postanowiłem go odpalic po raz drugi. Śledze cmrev i wiem, ze wyszla juz latka nr. 12.2.2, więc gdy robilem nową grę zdzwiwił mnie napis "Wersja gry 12.0.4". Wiem, że na steamie aktualizcje przeprowadzane sa automatycznie, chyba, ze dla danej gry wylaczy sie ja sie manualnie. Postanowilem wiec sprawdzic spojnosc plikow gry. Od tam tego czasu nie wlacza mi sie fm. Usunąłem "lokalną zawartość plików gry". Ściągnąłem ponownie z nadzieją, że zaaktualizuje samo, ale niestety gra nie odpala. Tzn inaczej, są te pierwsze reklamy, sponsorzy, licencje itd, ale gdy dochodzi do momentu, że ma wyskoczyć główne menu gra po prostu się wyłącza i przełącza na pulpit, bez żadnego błędu.

Pomóżcie proszę FM-maniacy.
Gram w 2008 od 4 lat i znam już wszystkie tricki i sposoby, sprawdziłem większość talentów i grałem większością klubów wartych uwagi. Po pierwszym odpaleniu FM2012 przeraził mnie ilością opcji i zasobów. No, ale chciałem zagrać czymś w 100% aktualnym. Rozgryźć nowy silnik meczowy.

 ElFideo Wróg ludu

Postów: 162
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.04.2012
Poziom ostrzeżeń: 3
0
19.04.2012 18:14    #1
wygląda mi to na pirata, mój kumpel ma pirata i dopóki nie miał cracka to samo mu się działo
CR7

 carlos9014 Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.12.2007
Skąd: wawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.08.2012 17:00    #2
[quote="romusmily"]Wtam.

Dziś miałem problem. Po kilku miesiącach od kupna 2012 postanowiłem go odpalic po raz drugi. Śledze cmrev i wiem, ze wyszla juz latka nr. 12.2.2, więc gdy robilem nową grę zdzwiwił mnie napis "Wersja gry 12.0.4". Wiem, że na steamie aktualizcje przeprowadzane sa automatycznie, chyba, ze dla danej gry wylaczy sie ja sie manualnie. Postanowilem wiec sprawdzic spojnosc plikow gry. Od tam tego czasu nie wlacza mi sie fm. Usunąłem "lokalną zawartość plików gry". Ściągnąłem ponownie z nadzieją, że zaaktualizuje samo, ale niestety gra nie odpala. Tzn inaczej, są te pierwsze reklamy, sponsorzy, licencje itd, ale gdy dochodzi do momentu, że ma wyskoczyć główne menu gra po prostu się wyłącza i przełącza na pulpit, bez żadnego błędu.

Pomóżcie proszę FM-maniacy.
Gram w 2008 od 4 lat i znam już wszystkie tricki i sposoby, sprawdziłem większość talentów i grałem większością klubów wartych uwagi. Po pierwszym odpaleniu FM2012 przeraził mnie ilością opcji i zasobów. No, ale chciałem zagrać czymś w 100% aktualnym. Rozgryźć nowy silnik meczowy.[/quote]


sorry, że odkopuje tak stary temat ale mam ten sam problem, tylko, że zanim gra w ogóle się nie włącza wcześniej podczas ładowania lig itp. po prostu gra się wyłączała bez żądnych błędów itp, a teraz już nawet do menu się nie loguje tylko po prostu wyłącza i tyle.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.