FM2012 Netbook

 BartJack Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2012, 14:43    Pytanie
siema :) jeśli temat był albo jest w złym dziale to z góry przepraszam. . a temat zakładam bo mam następujący problem, mam netbooka który ma maksymalna rozdzielczosc 1024/600 i gdy odpalam fm2012 nic sie nie dzieje a jest w procesach . Czytałem ,że to od rozdzielczosci , znalalzem nawet na to sposob, czyli wrzucenie do folderu skins screny itp.. to zrobiłem ale potem trzeba zmienic w skrocie element docelowy
"C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2012\fm.exe" i dopisac --small_screen --windowed czyli całość wygląda tak

"C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2012\fm.exe" --small_screen --windowed
tylko ze jak ja zmieniam to wyskakuje problem ze skrótem.. określona w polu obiekt doeclowy nazwa "C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2012\fm.exe" --small_screen --windowed"asa" jest nie prawidlowa. Upewnij sie czy sciezka i nazwa pliku sa poprawne.

nie moge dzialac dalej bo nie chce mi znienic tej nazwy tego obiektu docelowego ;/ wiec jak ktos wie o co chodzi , to prosil bym o sensowna odp :) Pzdr

 Pshemko_Brasil Partyzant

Postów: 21
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.11.2012
Skąd: Itajai (SC)
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2012 21:43    #1
Ja od jakiegoś czasu też kombinuję z odpaleniem jakiegokolwiek FM na netbooku. FM 13 nie chodzi pewnie z jakiegoś grubszego błędu. Starsze wersje - pewnie tylko rozdzielczość. Jako receptę znalazłem coś podobnego jak kolega tyle że inna kolejność: -windowed -small_screen. Tak samo to ma być umiejscowione w okienku "element docelowy". Niestety mi nie działa. Wyświetla się błąd, że należy sprawdzić czy instalacja została zrobiona prawidłowo, jest kompletna itd itp. Mi nie działa ale może tobie pójdzie. Warto sprawdzić. Tym bardziej, że ja próbowałem z FM 10, może zadziała z FM 12.

 Pshemko_Brasil Partyzant

Postów: 21
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.11.2012
Skąd: Itajai (SC)
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2012 21:45    #2
A i jeszcze jedno - żeby można było zmienić nazwę to w elemencie docelowym ma być spacja między nazwą standardową a dodatkową frazą. Podobno :)

Użytkownik uznał post za pomocny

 BartJack Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.12.2012 11:42    #3
maskara :D pomogła ta przerwa :) dzięki Majster .. tylko teraz mi wyskakuje crash dumps od razu przy uruchomieniu :) tak więc dodam jeszcze pytanko jak sobie z tym poradzić ? :)

a serious error was encountered and the application will close.An error
file has been generated in:
C:\Users\BB\Documents\sports interactive\football manager2012\crash dumps\fm2012 ...

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.