FM2010 pierwsze kroki

 Zymon Partyzant

Postów: 1124
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.04.2010
Skąd: Iława, Szałkowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.03.2014, 21:33    Pytanie
Panowie dzisiaj pierwszy raz odpaliłem FM2010
Mam do was pare pytan
Czy przy tworzeniu nowej gry lepiej (dla szybszej rozgrywki) mieć włączone ..Pozwól na zbieranie danych '' czy nie , w góle co to jest bo pierwszy raz to widzę .
Podobnie mam z kompresowaniem danych oraz hiperłącznością . Lepiej mieć je włączone czy wyłączone
był - będzie - jest zawsze IKS!

 CarloGambino Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.03.2014
Skąd: Konstancin Jeziorna
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.03.2014 17:42    #1
miej wszystko włączone, chyba że masz kartę graficzną i ramu że ledwo dźwiga... jeśli nie to spok.

 Zymon Partyzant

Postów: 1124
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.04.2010
Skąd: Iława, Szałkowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.03.2014 07:40    #2
Mam jeszcze szybkie głupie pytanie. Kompa mam w miarę (nie dawno kupiłem nowe części) i jak mam dzień meczu i klikam na kontynuuj to chwilę muszę poczekać aż za tribi, nie długo bo chyba 2 sekundy ale czy to jest już oznaka że wybrałem za dużo lig ? ramu mam 3,34 , karta 1 gb , procek dwurdzeniowy 2,33 i zawsze wybieram 6 lig i małą bazę danych. Za dużo lig? czy ten FM już tak ma ?
był - będzie - jest zawsze IKS!

 jaqb Partyzant

Postów: 232
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2006
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.03.2014 12:29    #3
Zbieranie danych, jeśli się nie mylę dotyczy tego, że dane dot. Twojego grania będą wysyłane do SI.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.