FM2008 rezerwy - jak usunąć

 Zymon Partyzant

Postów: 1124
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.04.2010
Skąd: Iława, Szałkowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.02.2012, 23:41    Pytanie
Mam pytanie. Zrobiłem rezerwy w polskich klubach. Jednak przynoszą one więcej kłopotów niż zysków i teraz nie wiem jak je usunąć. Mógł by ktoś pomóc? pokaże screena jak to wygląda http://image(...)rwy.png/

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 27.02.2012, 23:44

był - będzie - jest zawsze IKS!

 Fael Partyzant

Postów: 113
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.05.2009
Skąd: Konin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.02.2012 07:21    #1
Zymon wg mnie rezerwy sa przydatne jak dla mnie npza wielkich strat z tego tytulu to nie masz to sa groszowe sprawy z twoich zyskow no chyba ze Prowadzisz Izolator Boguchwała to fakt wydatki na rezerwy sa kolosalne. PO drugie watpie aby dany trick byl mozliwy to jakbys chcial usunac druzyne cobacz na gornym pasku czy mozna tj Edit

 Grzechoo Hajer Przodowy

Postów: 2255
Grupa: Ekspert
Dołączył: 07.06.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.02.2012 09:25    #2
[quote=Fael]PO drugie watpie aby dany trick byl mozliwy to jakbys chcial usunac druzyne cobacz na gornym pasku czy mozna tj Edit[/quote]

Dokładnie. Edit -> Delete selected item. Problem w tym, że ta opcja działa wtedy, gdy wejdziesz w okno informacji o klubie (piłkarzu, stadionie itp.) i nie usuwa wybiórczo, a od razu całość.

 Zymon Partyzant

Postów: 1124
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.04.2010
Skąd: Iława, Szałkowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.02.2012 15:34    #3
OK dzięki. Fael wiem że ty i inni gracze sobie poradzicie ale komputer jest po prostu głupi. Piech, Sobota, Jankowski, Milik zamiast grac w 1-wszym składzie, tułają się po rezerwach albo odchodzą do Polonii Bytom lub KS Polkowic. Nie jest to realne. Temat do zamknięcia
był - będzie - jest zawsze IKS!

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.