Strona

FM19: wrażenia, uwagi, błędy

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2018 17:42    #261
[quote="Slayer666"][quote="Bajerniak1978"]Przecież w fm 18 też nie dało się grać utrzymaniem piłki, znaczy się dało ale dostawało się oklep, grałem Bayernem utrzymywaniem piłki 4-2-3-1 i nie mogłem ugrać Mistrza BL. Niby gra z duchem czasu bo dziś już mało którzy grają utrzymaniem się przy piłce...[/quote]
To chyba coś namieszałeś w taktyce bo ja w 18 stworzyłem dwa potwory, zwłaszcza w 30 sezonie gdy prowadziłem Clermont, strategia standardowa, 4-3-3 ale bez zaznaczenia żeby grać środkiem (aby wykorzystywali też bocznych obrońców w konstruowaniu akcji) i wygrywałem 3 razy z rzędu LM, a w 19 mnie zwolnili właśnie z Saint Etienne bo każdy mnie bierze na śmiertelne ataki swoich skrzydłowych[/quote]

No w 30 sezonie wypracowałeś killer taktykę pewnie z najlepszymi graczami na globie haha :D

 Bajerniak1978 Partyzant

Postów: 39
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.05.2009
Skąd: Toruń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2018 18:44    #262
Nic nie namieszałem, grałem Bayernem 4-2-3-1 kontrola i płynny, podania krótkie bądź mieszane z utrzymaniem piłki, i co? owszem nawet na wyjazdach miałem posiadanie piłki w granicach 60-65% moi zawodnicy byli wysoko ustawieni w czym narażałem się na kontry, 2-3 zagrania do przodu i przeciwnik wychodził sam na sam z bramkarzem i gol.
Beznadziejna taktyka, lepiej było grać bezpośrednimi podaniami z cofniętą linią obrony i 4-4-2. FM 2018 to przede wszystkim gra dwójką napastników, ciekaw jestem jak jest w 19 ?

 vicomino Partyzant

Postów: 713
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.03.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.11.2018 19:46    #263
W FM 17 najlepiej działała taksa ze skrzydłowymi. Można było grać na posiadanie piłki, krótkimi podaniami, wąskim polem gry itp, ważne by grać ze skrzydłowymi. I większość goli wpadała po piłeczce na skrzydło, później ostra wrzuta i gol. Ale w prawdziwym futbolu również mało jest dobrze grających drużyn które grają bez skrzydeł. Bo właściwie kto tak gra? Może Barcelona, ale tam za skrzydłowych grają boczni obrońcy. Alba to tak naprawdę skrzydłowy/schodzący napastnik.

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.11.2018 00:29    #264
[quote="Bajerniak1978"]Nic nie namieszałem, grałem Bayernem 4-2-3-1 kontrola i płynny, podania krótkie bądź mieszane z utrzymaniem piłki, i co? owszem nawet na wyjazdach miałem posiadanie piłki w granicach 60-65% moi zawodnicy byli wysoko ustawieni w czym narażałem się na kontry, 2-3 zagrania do przodu i przeciwnik wychodził sam na sam z bramkarzem i gol.
Beznadziejna taktyka, lepiej było grać bezpośrednimi podaniami z cofniętą linią obrony i 4-4-2. FM 2018 to przede wszystkim gra dwójką napastników, ciekaw jestem jak jest w 19 ?[/quote]

Ja mam słabych zawodników w kryciu i obronie więc nie moge być odzwierciedleniem całej społeczności, ale parę razy pilka za plecy dawała gola rywalom, tylko że w 7 meczach miałem kilka razy lepszych rywali, gdy wziąłem przeciwnika na podobnym poziomie to to takie proste dal nich nie było

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.11.2018 01:07    #265
46 rodzaje treningów (w tym odpoczynkowe), nie dziwię się że 1/4 mojego zespołu narzeka na treningi bo jak zrobię 2 tygodnie pod rząd to samo w półprofesjonalnym klubie (6 slotów na tydzień, gdy nie ma meczów), to pozostałe nie są robione. Masakra. Początkowo było 2 niezadowolonych, przez pół roku wzrosło do 8-9. I tez współczynnik zgranie jest na ultra niskim poziomie, pisze ze mają problemy psychiczne i to będzie rzutowało na ustawianie w trakcie meczu... zespół który jest top of the top w lidze po d względem każdego atrybutu czy sztabu, extra.

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.11.2018 06:03    #266
moglibyście sprawdzić nazewnictwo klubów z Brazylii? U mnie wszystkie kluby mają 3-literowe skrótowce, wydawało mi się że miałem je wcześniej poprawne

 Tysqie24 Partyzant

Postów: 360
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.11.2018 08:34    #267
[quote="myfunnygame"]moglibyście sprawdzić nazewnictwo klubów z Brazylii? U mnie wszystkie kluby mają 3-literowe skrótowce, wydawało mi się że miałem je wcześniej poprawne[/quote]

U mnie wszystko jest w jak najlepszym porządku . ss-y :

https://zapod(...)png.html

https://zapod(...)png.html

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.11.2018 08:42    #268
dzieki, to się będę bawić, bo nie pobierałem żadnych fix name'ów ani nic



Już zbliżam się do początku sezonu a tu jeszcze dopadło mnie jakieś dziwne odświeżanie monitora i ekran zaczął sobie mrugać gdzie mam ustawione dla monitora 144Hz, jak przełączam do przeglądarki czy innych aplikacji jest ok, a w FM widać na szarym tle, że jest takie mruganie, 8 godzin patrzenia w to już irytuje.


Jeszcze taka mała pierdoła, ale pamiętam że była i w 2015 i 2013.
Przy oferowaniu jakichkolwiek kwot, gdy mamy domyślnie zero, albo sami zjedziemy do zera a potem chcemy zwiększyć plusikiem, to liczba się nie rusza.


tu przy premi za lojalnośc musiałem ręcznie wpisać 15 żeby tym plusem śmigać w górę

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 08.11.2018 o godz. 08:55

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.11.2018 09:52    #269
[quote="myfunnygame"]dzieki, to się będę bawić, bo nie pobierałem żadnych fix name'ów ani nic



Już zbliżam się do początku sezonu a tu jeszcze dopadło mnie jakieś dziwne odświeżanie monitora i ekran zaczął sobie mrugać gdzie mam ustawione dla monitora 144Hz, jak przełączam do przeglądarki czy innych aplikacji jest ok, a w FM widać na szarym tle, że jest takie mruganie, 8 godzin patrzenia w to już irytuje.


Jeszcze taka mała pierdoła, ale pamiętam że była i w 2015 i 2013.
Przy oferowaniu jakichkolwiek kwot, gdy mamy domyślnie zero, albo sami zjedziemy do zera a potem chcemy zwiększyć plusikiem, to liczba się nie rusza.


tu przy premii za lojalnośc musiałem ręcznie wpisać 15 żeby tym plusem śmigać w górę[/quote]


Gdy zrobiłem dla klubu półprofesjonalnego reżim treningowy a po kilku miesiącach przeszedłem na klub profesjonalny to wybierając jeden z utworzonych wcześniej reżimów (składają się z 3 dni treningowych w tygodniu), to będąc w tym reżimie zaprojektowanym pod nieprofesjonalny zespół, nie mogę klikać w sąsiednie dni aby dodać treningi w dni wolne, myślę, że to powinni poprawić.


Generalnie to się zastanawiam czy mam to wszystko z tego tematu wrzucić na stronę angielską, czy ktoś z cmrev to posyła wyżej i nie musze tego robić?

 lucjanos Partyzant

Postów: 88
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.10.2013
Skąd: Grudziądz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.11.2018 12:38    #270
Też macie taką niezbyt wyraźną czcionkę ? Rozdziałkę mam 2560x1440, wielkość interfejsu 100%, skórki oryginalne, ale czcionka wygląda fatalnie.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.