FM18 - zmiana folderu z sejwami i grafiką

 Shrek Partyzant

Postów: 275
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.11.2007
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.11.2017, 17:00    Pytanie
Czołem waszmościom.

Mam pytanie odnośnie zmiany folderu, gdzie zapisuje swoje pliki graficzne.

Według wszelkich przesłanek i instrukcji, należy otworzyć bibliotekę STEAM, kliknąć PPM na grę i wybrać opcję uruchamiania gry.

Tam następnie należy wpisać taką komendę:
--user_data_location="patch" gdzie patch to ścieżka prowadząca do folderu z grafiką np D:/FM18.

Gdy jednak tak zrobiłem, gra nie uruchamia się, ppodczas, gdy bez tejże komendy działa idealnie.

Gdy olewam cudzysłów także gra się włącza, ale grafiki jak nie widział, tak nie widzi.

Czy ktoś zetknał się z tym problemem?

 Shrek Partyzant

Postów: 275
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.11.2007
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.11.2017 14:04    #1
Problem rozwiązany.
Gra włącza się o wiele dłużej, lecz tylko za pierwszym razem, do momentu akceptacji wszelkiego rodzaju licencji. Potem problem znika, a przynajmniej mam taką nadzieję.

 Adaskob Partyzant

Postów: 14
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.10.2012
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.12.2017 17:48    #2
Działa dalej bez problemu?

 Shrek Partyzant

Postów: 275
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.11.2007
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.12.2017 16:55    #3
Zależy co rozumiesz przez bez problemu?
Gra czasami odpala się jakieś 2 - 4 minuty, zanim pojawi się ekran gry (ten z reklamami), podczas gdy miałem ustawiony folder domyślny, gra odpalała się po jakiejś minucie. Zważywszy na starszy sprzęt (Dell Vostro), oraz 15 GB w folderze z samą grafiką jestem w stanie zrozumieć dlaczego gra otwiera się wolniej.

Ale po za "problemami" z włączaniem, innych na razie nie zaobserwowałem.

 Godlike87 Partyzant

Postów: 30
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.07.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.01.2018 23:17    #4
Podepne sie pod temat ponieważ mam problem z wyswietlaniem grafiki wg w/w sposobu (w FM17 dzialalo jak trzeba) w FM18 trofea i fotki miast (skin andromeda i flut) nie wyswietlają się w ogole, trofea nawet na standardowym skinie takze się nie wyswietlają. Oczywiście opcje buforowania mam wylaczona. Kitsy, stadiony face pack i logo dzialaja.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.