FM16 gra zacina się po rozmowie motywacyjnej - gra sieciowa

 krzywes Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
1
04.11.2017, 12:24    Pytanie
Cześć Wam!
Przychodzę do Was na kolanach, już nie wiem co mam robić. Gram z kumplem już ponad rok jedną karierę w polskiej lidze, on Wisła Krk, ja Piast Gliwice, w grze rok 2031 - ja wygrałem Ligę Mistrzów, kumpel Ligę Europejską, ogólnie pchamy naszą ekstraklasę do przodu. Po tych kilkunastu sezonach wspólnej gry sieciowej, nagle pojawił się błąd... a dokładniej gra zacina się kiedy chcę wyjść z okna rozmowy motywacyjnej do meczu. Tutaj screen:
Próbowałem już dosłownie wszystkiego, instalacja gry na nowo, sterowniki, format systemu, nawet kupiłem nowy dysk do laptopa (zamieniłem hdd na ssd), czyszczenie lapka z kurzu itp. Próbowałem tez rozwiązań, które zaproponowano nam na tym forum (tutaj link do tematu: https:// community.sigames.com/topic/402437-multiplayer-mode-my-game-freezes-after-pushing-start-match-button-in-motivation-speech-with-team-screen/) - usuwanie cache itp. itd.
Problem jest w tym, że dzieje się to tylko na moim laptopie, próbowałem grać na lapku taty to wszystko śmigało. Śmieszny jest też fakt, że nic takego nie dzieje się na moim kompie kiedy gram karierę sam. Dzieje się to tylko podczas gry sieciowej. Błagam uratujcie naszą karierę :(

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.