FM14 - Poprzednii zwycięzcy i osiągnięcia

 koliba92 Partyzant

Postów: 30
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.11.2012
Skąd: WWA/LBN
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.12.2013, 19:08    Pytanie
Witam,
mam problem, a mianowicie w historiach klubów na początku nie miałem żadnych osiągnięć, dopiero w trakcie gry zaczęły być rejestrowane bieżące, ale z historycznych nic. Podobnie dzieje mi się z "poprzednimi zwycięzcami" - są wyświetlani tylko z ostatniego roku, a nie mogę sobie przejżeć jak to wyglądało na początku, 5 lat i nawet 2 lata wstecz. I to dotyczy wszystkich rozgrywek (krajowe, puchary, LM, LE, MŚ, ME, Copa America, wszystko) w moim save'ie, nawet w polsce, która była jedyną ligą startową, nic historii nie ma. Ktoś wie coś na ten temat, rozwiązanie, rada, cokolwiek? z góry dzięki ;)

 koliba92 Partyzant

Postów: 30
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.11.2012
Skąd: WWA/LBN
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.12.2013 19:24    #1

 tagmen82 Partyzant

Postów: 63
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.10.2010
Skąd: piła
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.12.2013 14:51    #2
plik history_pl.dat czy jakos tak moze jakis niepelny
... nie umiera ten kto trwa w pamięci żywych ...

 koliba92 Partyzant

Postów: 30
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.11.2012
Skąd: WWA/LBN
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.12.2013 02:26    #3
a mógłyś rozwinąć trochę? coś podmienić, dopisać? ew. czy mógłby ktoś mi podesłać dobrze działający ten plik z początku gry?

 PatrykW Partyzant

Postów: 146
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.08.2011
Skąd: Borki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.12.2013 15:31    #4
koliba92 , wystarczy sprawdzić spójność gry na Steam i jeśli czegoś będzie brakowało to ci ściągnie.

 synek21 Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.01.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.10.2014 23:23    #5
Witam,

Nagle mam taki sam problem. Na innym forum napisano mi że może to być źle zrobione uaktualnienie bazy, które wczytałem podczas rozpoczęcia nowej rozgrywki. Sprawdziłem spójność ze steam i jest wszystko w porządku. Czy warto wyczyścić FM-a ze steama i wgrać go ponownie? Czy jest szansa odzyskać to bez rozpoczynania nowej rozgrywki?

 franas Młody aktywista

Postów: 234
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.09.2006
Skąd: Pyrlandia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.10.2014 09:55    #6
Możesz spróbować, ale nie nastawiaj się za bardzo na sukces.

Mnie przytrafił się niesławny bug z reprezentacją Algierii w historii, więc kilkunastosezonową rozgrywkę pies trącał.
Uśpiony revolucjonista ;)

 arvanis Partyzant

Postów: 109
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.11.2010
Skąd: Bytom
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.10.2014 10:16    #7
Jakiś czas temu miałem podobny błąd. Nagle zorientowałem się, że nie mam historii ligi, historii pozycji zespołów, historii moich trofeów itd. Przekopałem wszystkie strony o FM-ie i na jednym z zagranicznych forów znalazłem odpowiedź:
1. W trakcie Twojej rozgrywki musiałeś usunąć plik tymczasowy, tworzony przez grę na czas Twojej aktywności w ramach określonego sejwa. Sposobów usunięcie tego pliku może być mnóstwo, jednak najczęściej spotykane i najbardziej prawdopodobne było użycie Odkurzacza, CCleanera albo innego TuneUpa, która sprzątają dysk, usuwając przede wszystkim różnej maści tempy.
2. Nie da się tego naprawić. Jedynym, co możesz zrobić, jest wczytanie sejwa, w którym historia ligi jest i grać dalej. Tamten sejw jest już do wyrzucenia. Niektórzy sugerowali, że można próbować odszukać plik tymczasowy z jednego sejwa do drugiego, ale:
a) jeśli sejw jest zbyt odległy w czasie od popsutego, historia nie będzie się zgadzać i kto wie, czy nie zabugujesz sobie gry jeszcze bardziej;
b) jeśli sejw jest blisko w czasie popsutego sejwa, to chyba można odżałować te 2-3 mecze i po prostu grać na starszym, ale sprawnym sejwie, hm?

Zdarza się. Ja musiałem wczytać sejw sprzed kilku miesięcy, bo sobie nie przyuważyłem, że od jakiegoś czasu nie rotowałem zapisami i wszystko szło do jednego pliku.

A. I jeszcze jedno. Spójność gry ze Steamem nie ma tu żadnego znaczenia, a debugując ją przez klienta tylko sobie dołożycie roboty, bo gra kasuje wtedy loga klubów, twarze zawodników i fake'uje reprezentacje Niemiec.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.