fm13, kod steam, niepoprawny klucz

 matimax13 Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.12.2012
Skąd: gostynin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2012, 20:53    Pytanie
Witam! kupilem dzis na allegro klucz steam+ klucz rejestracji na cdprojekt. Zarejestrowalem sie na CDPRojekt bez najmniejszego problemu. jednak gdy wpisuje kod steam w moim koncie wystepuje blad o niepoprawnosci. jednak jest to raczej nie mozliwe, bo kod byl kupiony ze sklepu ktory sprzedaje kody steam do gier (kilka tysiecy komentarzy, 5 negatywow). w takim wypadku jaki mnie dotknal nie moge zainstalowac gry, bo po prostu w zadnym stopniu jej nie posiadam, bo jak mam pobrac gre, ktora nie jest przypisana do mojego konta steam. Napisalem juz do nich, jednak prawdopodobnie dostane odpowiedz dopiero w poniedzialek, a screen z kodem z opakowania zostal wyslany z automatu. Mieliscie podobne problemy? jakies porady?

 Patryk96 Partyzant

Postów: 408
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.09.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2012 21:13    #1
Dlatego ja wolę kupić grę w sklepie.

 SithLord Partyzant

Postów: 26
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.09.2010
Skąd: Płock
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2012 21:22    #2
Też pierwszy egzemplarz/klucz kupiłem na all..ro, również miałem klucz, który był wcześniej zarejestrowany, zgłosiłem reklamację, po kilku dniach gdy Steam potwierdził, że to nie ja aktywowałem klucz miałem wybór nowy klucz lub zwrot kasy. Oczywiście ja już zdążyłem być w sklepie i kupić pudełkową wersję, więc wybrałem kasę.

 dajmipapier Partyzant

Postów: 16
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.10.2010
Skąd: Chojnów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2012 21:29    #3
niedawno kupiłem oryginalny klucz do fm 2013 ze strony gamecodes.pl i mam do zaoferowania dostep do konta Steam za jedyne 10zł
wiecej info pod numerem gg 9184524 . zadnej sciemy ! 10zl i cieszysz sie dostepem do gry bez zadnych crash dumpow ;)

 matimax13 Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.12.2012
Skąd: gostynin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2012 22:04    #4
chcialbym zauwazyc, ze oczekuje jakiejs pomocy, a nie Waszych opinii typu ktos woli ze sklepu czy skads indziej. W Empiku 120zl, tu niecale 90zl, przy mojej "polskiej" minimalnej pensji te 30-40zl maja dla mnie znaczenie i wole przeznaczyc na paliwo do samochodu czy na jakas ksiazke do przeczytania niz zaplacic za "pudelkowa" wersje, gdize " elektroniczna " jest tansza.

 SithLord Partyzant

Postów: 26
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.09.2010
Skąd: Płock
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2012 23:26    #5
[quote="matimax13"]chcialbym zauwazyc, ze oczekuje jakiejs pomocy[/quote]

Hmmm nie rozumiem, na jaką pomoc liczysz ? Sprawa jest prosta, kupiłeś klucz wcześniej wykorzystany (jakoś dziwnie często Steamowi się zdarzają takie wpadki), napisałeś reklamację, czekasz teraz na jej uznanie i koniec sprawy. Co można poradzić w takiej sytuacji ? Uważam, że nic.

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.12.2012 23:59    #6
Polecam czekać do poniedziałku :)
...a tymczasem zamknąć temat bo nic się nie da do niego wnieść.

 matimax13 Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.12.2012
Skąd: gostynin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.12.2012 00:41    #7
Drogi SithLord'zie, zapewne chodziło mi o to czy takie sytuacje mialy miejsce, bo z tego co czytałem to takie rzeczy się zdarzały i ludziom pomagało odpalenie instalki z płyty. Poza tym problemy miałem też ze "sklepowa" wersja bf3, steam ciagle sciagal mi gre zamiast instalowac z plyty. jednak na innym forum znalazlem kilka rozwiazan ktore pomogly.

 SithLord Partyzant

Postów: 26
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.09.2010
Skąd: Płock
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.12.2012 01:24    #8
Co jest jakie znaczenie w tym przypadku ma niby mieć to, że odpalasz instalkę z płyty ? Klucz masz albo "świeży" albo już wykorzystany. Sorry nie rozumiem, może przez to, że pora późna już.

 matimax13 Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.12.2012
Skąd: gostynin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.12.2012 17:27    #9
no moze i przez to, ze pozna pora juz. To była odpowiedź na Twój post, w którym wynika, że nie nic nie można zrobić. no widocznie ma, skoro komuś pomogło, a sobie tego nie wymyśliłem tylko wyczytałem na innym forum. Moge Ci podać też inny przykład, koleś kupił przez internet kod steam do fm 2013, który nie działał, ale chłopak nie poddawał się i próbował co jakiś czas aż w końcu załapało i gra się "dodała". Tak więc proszę o posty, które mogą coś wnieść do tematu, a nie posty, z których nic nie wynika, prócz tego, że sie nic nie da zrobić, albo Wasze zdania na taki czy inny temat.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.