FM13 zacina się przy rozpoczęciu keriery

 Stolar_cfc Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2012
Skąd: Edinburgh
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2012, 17:14    Pytanie
Witam
Mam następujący problem i byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.
Kupiłem dzisiaj FM'a 13 na płycie. Zainstalowałem bez problemów, szybko ściągnąłem loga i twarze do polskich lig oraz wszystkie stroje i wkleiłem tam gdzie się należy. Za pierwszym razem przy włączeniu nowej kariery zobaczyłem, że się one nie wczytały, nie było log oraz strojów. Więc w menu zaznaczyłem "odśwież nową skórkę" i odznaczyłem "buforuj grafikę", bo z tego co się orientuję to w takich przypadkach zwykło pomagać. Kiedy nacisnąłem "Zatwierdź", gra się jednak zacięła. Wyłączyłem ją i teraz po ponownym włączeniu zacina się za każdym razem w momencie rozpocięcia nowej kariery. Kiedy wypełnie dane swojego menadżera i klikam "dalej" aby prześć do wyboru drużyny gra cały czas się zacina, staje w miejscu (a kiedy zminimalizuję i powrócę do niej to już w ogóle zostaje czarny ekran...). Czy ktoś wie z czego to wynika i jak sobie z tym poradzić? CZy to ma jakiś związek z wgranymi kitsami itp? Z góry dziękuję za pomoc ;)

 Stolar_cfc Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2012
Skąd: Edinburgh
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2012 17:36    #1
Chwilowo usunąłem wszystkie dodane pliki (kitsy, logosy) i tym razem się nie zacięło. Pytanie - czy jeśli dodam to wszystko po rozpoczeciu kariery to czy te elementy wczytają się wraz z rozpoczętą grą? Ehh na dzień dobry takie problemy, a tyle człowiek czekał... :(

 chinczol Młody aktywista

Postów: 456
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.08.2011
Skąd: Kałęczynek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2012 18:10    #2
Prawdopodobnie źle wkleiłeś któryś z dodatków, najprawdopodobniej kitsy. Ja miałem podobną sytuacje i wina leżała po stronie kits packów. Krótki opis wklejania kitsów: Moje dokumenty\Sports Interactive\Football Manager 2013\graphics\pictures\kits - w folderze kits musisz utworzyć foldery z nazwami państw, ale nie pełnymi nazwami, tylko skrótami, np England - ENG, Italia - IT, Francja - FR. Gdy już utworzysz takie foldery do nich wklejasz foldery z kitsami, każdy folder musi być podpisany nazwą ligi przykładowo: Premier League, Serie A. Cała ścieżka folderów ma wyglądać przykładowo tak: Moje dokumenty\Sports Interactive\Football Manager 2013\graphics\pictures\kits\it\Serie A

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.