FM13 - Największa i najdłuższa seria na YT

 Duster96 Partyzant

Postów: 121
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.02.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.02.2014, 13:36    #1
Witam was bardzo serdecznie! Od 2006 roku pasjonuję się futbolem. Zawsze chciałem robić coś związanego z nim. Kariery piłkarskiej nie zrobię, trenerskiej chyba też nie. Komentatorem może i jeszcze zostanę, ale jak na razie choć trochę wypełniam tą pasję jaką jest futbol. Jestem twórcą najdłuższej polskiej serii na YouTube z gry FIFA Manager 13, która jest tylko podłożem do po prostu pogawędek na temat piłki nożnej. W trakcie 20 minutowego odcinka staram przedstawić się najświeższe informacje i wyrazić na ich temat jakąś własną opinię. Według mnie znam na się futbolu i nikt nie zabierze mi nigdy tej pasji. Pasja powinna jednak być rozwijana i dlatego tu piszą. Chciałbym przedstawić wam właśnie tą w/w serię i zaprosić od zapoznania się z nią!

http://www.youtu(...)rview-vl

Jest to pierwszy odcinek, nagrano dosyć dawno temu, daję tylko pierwszy, ponieważ jeżeli komuś się spodoba mój sposób prowadzenia, to na pewno zachęci was to do oglądania serii na bieżąco. Ostatnio ukazało się trochę mniej materiałów, ponieważ nie pozwolił mi na to czas, ale teraz są ferie więc będzie ich zdecydowanie więcej.

Zapraszam do oglądania i do posłuchania trochę o futbolu!

 xAdiSuN Partyzant

Postów: 57
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.10.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.02.2014 14:01    #2
Podoba mi się. Obejrzałem pierwszy odcinek. Co ogólnie sądzisz o FIFIE Manager? Dość realistyczna? Są tworzone aktualne składy?

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.02.2014 14:12    #3
Oglądam odcinek o transferach i jestem porażony. Takie granie... że właściwie nie ma wyraźnej reakcji gry, że dany zawodnik odchodzi. Dlatego się nie dziwię, że pojawiły się plotki o skończoeniu z serią FIFAM.
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 Duster96 Partyzant

Postów: 121
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.02.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.02.2014 14:57    #4
Jacko, to nie tyle plotki co chyba potwierdzona informacja, ze 14 była ostatnią częścią gry.

Co do gry to jest to symulator symulatora managera, można powiedzieć. Ale mi to nie przeszkadza, po prostu traktuje ją jako tło do opowiadania o Futbolu. Z realizmem też gra ma niewiele wspólnego.

Niedługo, kiedy będę miał jakiekolwiek fundusze przeniosę to wszystko na Football managera, tylko najpierw trochę sam w niego pogram, żeby się go trochę nauczyć.

Mimo wszystko zapraszam po prostu do oglądania nowych materiałów(które już niedługo), żeby po prostu posłuchać sobie i piłce i podyskutować w komentarzach, niestety sam ze sobą dyskutować nie potrafię i mimo całkiem fajnego zainteresowania serią, w komentarzach często ani widu ani słychu.

Pozdrawiam :)

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.02.2014 15:11    #5
Dzięki Bogu.
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 German Partyzant

Postów: 401
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.06.2010
Skąd: Gubin/Poznań.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.02.2014 17:30    #6
Pooglądam.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.