FM12 najlepszy? Wyjątkowy?

 Biedak Partyzant

Postów: 66
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.10.2014
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.06.2015, 21:35    #1
Chciałbym was zapytać co tak niesamowitego i wyjątkowego miał w sobie fm12 że tyle osób zarówno na polskich jak i zagranicznych forach uważa go za niezapomnianą wersje i niektórzy kupili ta wersje jako ostatnią. Ma ktoś jakieś pomysły przemyślenia?

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.06.2015 21:35    #2
Bo był łatwy...
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 elmoro Partyzant

Postów: 108
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.09.2010
Skąd: K-ce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.06.2015 21:58    #3
Łatwy to pojęcie względne. Można powiedzieć, że każdy FM jest łatwy jak ktoś gra Barcelonami i Arsenalami. FM 14 jak zespół opanował taktykę to też stawał się stosunkowo łatwy. FM 12 był jak dla mnie po prostu grywalny, poza ofensywnymi cornerami i wypożyczeniami nie miał błędów. Te dwa można było w grze po prostu omijać tzn. nie wykorzystywać ich, ja tak robiłem. Ostatni FM z systemem suwakowym, zespół fajnie reagował na polecenia, grając Motorem Lublin wcale nie wspominam go jako łatwego FMa. Jak dla mnie to jeden z najlepszych FMów, na pewno poświęciłem mu najwięcej czasu. Tak mnie wciągnął, że nie kupowałem nawet FM 13, grałem w 12tke aż do kupna 14tki.

 gucioprawda Młody aktywista

Postów: 1037
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2008
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.06.2015 00:23    #4
Dla mnie 12 jest za łatwa.

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.06.2015 02:27    #5
Panowie,czy u Was podczas grania w 12 lub 13 podczas meczu na trybie kamery podwyższonej tak dziwnie skacze obraz tzn. tak jakby ktoś kopnął w górną kamerę na stadionie tzw. wstrząs ?
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.