FM09 - problem z grą

 Wolv3rin3 Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.08.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.08.2012, 16:31    Pytanie
Witam! Zazwyczaj wchodziłem na tą stronę w celu przejrzenia ustawień taktycznych, poszukiwaniu talentów itp. jednak dzisiaj zmuszony jestem, poprosić Was, o pomoc. Dzisiaj odpalając FM09 wszystko chodziło płynnie, aż do czasu... nawet nie wiem do teraz co się stało. Nagle gra straciła płynność, musiałem się namęczyć myszką, aby wybrać jakąś opcję, a swoich wulgaryzmów nie zliczę, gdy starałem się dokonać zmiany w czasie meczu, lub z menu głównego wczytać zapisaną grę. Mimo to mecze chodzą płynnie.... Próbowałem przeinstalować grę - to samo, zainstalowałem na innym sprzęcie - to samo (W podsumowaniu instalacji napisane było, że wystąpiły błędy w jej trakcie). Dlatego proszę, o pomoc, może ktoś miał podobny problem? Jeśli nie, to mógłby mnie ktoś upewnić czy gra nadaje się do kosza? (boję się, że poszła płyta...)

 Wolv3rin3 Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.08.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.08.2012 19:24    #1
Witam ponownie, poszperałem trochę w opcjach, plikach, internecie i udało mi się znaleźć prawdopodobną przyczynę mego błędu w grze. Po zainstalowaniu gry w dzienniku instalacji widnieje taka linijka:
com.sigames.InstallAnywhere.WindowsGameExplorer
Status:BŁĄD

Czy ktoś obeznany w temacie, może mi powiedzieć czy ten błąd powoduje błędy w grze? Czy można go naprawić?
PS: Ostatnio po którymś z rzędu włączenia FM 09, gra działała normalnie aż do momentu, gdy znowu wszystko się popsuło (spóźniona reakcja myszy, wywalanie do różnych okien w opcjach gry, kilkakrotne klikanie w jedną opcję w celu jej wybrania itd.). Grę mam dość dawno i dopiero teraz natrafiłem na taki błąd...

Będę wdzięczny, za każdą wskazówkę i pomoc.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.