fm 2018 wywala do pulpituuu

 andy164 Partyzant

Postów: 46
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.03.2009
Skąd: Białogard
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.08.2018, 17:50    Pytanie
witam
mam taki problem,że wywala mi do pulpituuu Fm 2018 i najgorsze jest to,że nie wyskakuje żaden komunikat ani crush dumps ani żaden inny..po prostu wywalenie do pulpitu.wydaje mi się,że najcześciej podczas zapisu ale niezawsze..

 Shrek Partyzant

Postów: 275
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.11.2007
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.08.2018 18:04    #1
Troszkę za mało danych podałeś, by cokolwiek móc poradzić.

Raz.
Jaki masz komputer, uaktualnij wszystkie sterowniki na początek, upewnij się, że nie jest to wina komputera.

Dwa.

Dzieje się tak przy pierwszym sejwie w każdej rozgrywce, czy przy jakiejś konkretnej? Upewnij się, że nie próbujesz zapisać gry na dysku, gdzie nie ma na to miejsca/wirus zmienił dane foldera na tylko do odczytu.

Trzy.
Sprawdź spójność danych, jak to zrobić owie Ci google.

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.08.2018 17:28    #2
Jak kolega wyżej napisał,podaj dane sprzętowe.
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 andy164 Partyzant

Postów: 46
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.03.2009
Skąd: Białogard
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.08.2018 21:05    #3
2 i 3 punkt na pewno gra co do 1 to laptop asus R510J : gtx950m, intel core i5-4200H 2,8Ghz,8gb ram

 Shrek Partyzant

Postów: 275
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.11.2007
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.08.2018 09:27    #4
Andy164 mam duże pokłady cierpliwości, ale nie będę Ci w stanie pomóc, jeżeli nie pomożesz nam.

Co znaczy gra?
Gra i trombi to zespół Kombi :)

Tak trudno napisać: 2. Wywala do pulpitu gdy zapisuję grę w roku 2020. Albo wywala do pulpitu, przy każdej próbie zapisu, bez względu na to, czy nowa, czy stara. Dzięki temu wiemy, gdzie szukać problemu.

Punkt trzeci - zrobiłeś spójność danych?

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.08.2018 12:03    #5
Jaki system operacyjny masz ? Ja posiadam 7 x64,gram w 17 i 2 razy zdarzyło mi się że wywaliło do pulpitu bez komunikatu,wymiana sterów do grafiki ATI i problemu jak na razie nie widać co nie oznacza ze u Ciebie będzie tak samo skuteczne.
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 andy164 Partyzant

Postów: 46
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.03.2009
Skąd: Białogard
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.08.2018 17:59    #6
win10x64

co do wywalania to nie ma reguły kiedy napisałem wyżej,gdyby to było konkretnie to bym to określił więc nie wyjeżdżaj mi tutaj z pokładami cierpliwości kolego ;),dodam tylko,że nie ma reguły czy nowy czy stary save,żadnych dodatkowych skórek itp nie mam prócz logopacków ale je też wyrzuciłem i sprawdzałem bez..
stery aktualizowane,spójność też czytaj ze zrozumieniem :)

 Shrek Partyzant

Postów: 275
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.11.2007
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.08.2018 11:31    #7
@andy164

skoro, program nie wywala z błędem(zakładam, że FM oryginalny), to w 95% przypadków winę za to ponosi system operacyjny, lub jakaś jego część składowa - na przykład sterownik.

Wykorzystaj ASUS Manager, by sprawdzić czy wszystkie sterowniki masz aktualne - jak zrobisz skan, wrzuć tutaj podsumowanie skanowania. Nie aktualizuj BIOSA.

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.08.2018 13:11    #8
A zainstalowałeś wszystkie paczki MS Visual od 2005 do 2017 ? O direct nie pytam bo on sam w sobie się instaluję i jestem w systemie,ale można spróbować ponownie zainstalować wersję 9c dla spokoju i zaspokojenia duszy,sterowniki do chipsetu zainstalowane ? Czasami problemem mogą być sterowniki do karty graficznej,czasem nowe się "gryzą" z grami itd. nikt tutaj nie pomoże Ci,nawet ja mimo że jestem informatykiem i specjalizuję się w dziale "sprzętowca" bo to musi być stosowane na zasadzie metody prób i błędów,co najwyżej możemy nakreślić pewne szlaki gdzie można dojść do znalezienie problemu,a tak to jedynie wróżenie z fusów.Ja gdy miałem system 8.1 to gry chodziły dziwacznie,po przejściu na "7" wszystkie problemy znikły,sterowniki nowsze się instalują się bez problemu,gry starsze i nowsze chodzą dobrze i stabilnie,na 8.1 miałem dziwne problemy chociaż jak wcześniej pisałem zdarzyło mi się 2 razy na obecnym systemie że 2 razy wywaliło do pulpitu bez komunikatu,ale może to też wynik tego że często minimalizuję do pulpitu grę i potem są też crashe.Spróbuj też wyłączyć wszelkie filtrowania anizotropowe i AA i sprawdź.
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 mondo36 Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.08.2018
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.08.2018 16:37    #9
Witam
Mam podobny problem , fm wywala bardzo różnie . Czasem zaraz po uruchomieniu lub po jakimś czasie.




Za wszelką pomoc dziękuję.
Pozdrawiam[

// Edytowano 6 razy, ostatni raz 27.08.2018 o godz. 16:39

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.