FM 2018 - błędy

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.11.2018 15:35    #151
[quote="Gallacher"]sfc zrobione,sterowniki do intela jak do Radeona aktualne.Albo patch coś psuję albo trzeba w grze wyłączyć antyaliasing.Posprawdzam na fm 17 jeszcze dokładniej i pogram sobie w tą starszą wersję bo miesiąc temu grałem i nic nie było a nie sądzę by grafa siadła bo mimo że mam swojego laptopa już 4 lata to jednak trzymał się.[/quote]
ja sobie odpaliłem teraz grę(FM19) na lapropie 4 letnim to powiem Ci że nigdy już do niego nie wrócę, chyba że jak jestem zmuszony, odpaliłem na średnich (lub niżej ustawieniach to widziałem piksele).

Mam tam gtx 850m, i7 @2.4GHz, a na nowym i5 oraz gtx 1060 Zresztą opisałem to w moim profilu ;)
Różnica jest masakryczna, i nie dziwię się że na starszych modelach kart może być coś niehalo na wyższych ustawieniach graficznych

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 09.11.2018 o godz. 15:36

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.11.2018 21:55    #152
Gram w starą fifę 13 i 14 i nie widzę jakiś artefaktów,może jakieś tam zmiany w strojach ale to chyba normalne że jakieś animacje się zapadają bo to stare gry.Grałem w 15 i 17 na swoim leciwym Lenovo g500 i nie było problemu z animacją,jedynie gdy ustawiłem makabrycznie wysoki antyalliasing to zaczynały się robić jakiś dziwne obrazki jak jakieś bazgroły,ale po wyłączeniu jest normalnie.Wyłączyłem w grze antyaliasing i nadal ukazują się jakieś dziwne obrazki podczas sprawdzania diagramu sił w profilu gracza a po kliknięciu z powrotem jest normalnie.Podczas grania w 3D całe boisko jest czarne jakby trybuna jakaś to zakrywała.Myślę że mój laptop jest złomem który się już nie nadaję do grania w dalsze edycje FM bo już w wersji 17 na średnich detalach były przycinki mimo że możliwości mojego sprzętu niby są na 4,5 gwiazdki gdzie w FM 18 widać już tylko 3 gwiazdki,ale wielu twierdzi by się gwiazdkami nie sugerować.
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.11.2018 00:10    #153
No gwiazdkami się nie sugeruj.
Wtrącę od siebie, że mam czasami z boiskiem coś takiego, że raz widać jak jest "umęczona" trawa, a innym razem jest gładka, w zależności jak akcja idzie. I nie wiem czy to monitor, grafika, czy co to może być, raz jest po prostu lepszy poziom szczegółowości innym razem w tym samym meczu się to chrzani. Mam wszystko na full.

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
1
10.11.2018 01:10    #154
Zapewne kupno FM 19 odpada dopóki nie zakupię nowego lapka,bo na tym to strach cokolwiek instalować.
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.11.2018 02:38    #155
[quote="Gallacher"]Zapewne kupno FM 19 odpada dopóki nie zakupię nowego lapka,bo na tym to strach cokolwiek instalować.[/quote]

nie kupuj nic poniżej tego:
https://www.x-kom(...)50m.html
ja mam to samo tylko 16 ram i ssd ~250GB ale to dość lecimy sprzęt. To tak jakbyś chcial miec punkt odniesienia.

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.11.2018 11:56    #156
Myślę by kupić jakiś laptop do 4 tys, taki na którym chodziło by full detalach PES 18 i 19.
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2018 15:39    #157
Dlaczego laptop podczas grania w FM 18 zachodzi w trym wyłączenia monitora ? przecież podczas grania nie powinno mieć takiego miejsca(przynajmniej podczas grania w FIFA czy PESA tego nie ma).Przez takie coś może dojść do błędu bo te minimalizowania tej gry mogą się kończyć błędami.Jestem strasznie uczulony na FM.
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2018 16:10    #158
[quote="Gallacher"]Dlaczego laptop podczas grania w FM 18 zachodzi w trym wyłączenia monitora ? przecież podczas grania nie powinno mieć takiego miejsca(przynajmniej podczas grania w FIFA czy PESA tego nie ma).Przez takie coś może dojść do błędu bo te minimalizowania tej gry mogą się kończyć błędami.Jestem strasznie uczulony na FM.[/quote]

napiszę na SI community o tym

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2018 17:50    #159
w FM 17 był ten problem też ale w stan uśpienia monitora dochodziło po 20 minutach czy nieco więcej.
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.11.2018 18:07    #160
to sobie w windowsie ustaw, zeby ci komputer nie przechodził w stan uśpienia/hibernację ;)

Może po prostu traktuje towje symulowanie gry jako nieaktywność a jak jest nieaktywny użytkownik to nalicza czas do wyłączenia ;)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.