FM 2017 Mega paka!

 machlak Partyzant

Postów: 192
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.10.2004
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2016, 13:48    #1
Witam serdecznie

Będę mieć dla was Mega paczkę, głównie dla osób co nie chcą się bawić w ściąganie pojedyńczych partów różnych paczek z marną prędkością, ograniczeniami itp.

Skompletowałem najlepsze Facepacki, Logopacki czy Kitspacki, będa też pełne wersje najpopularniejszych skórek , jakieś mniejsze istotne pliki, updaty czy różne tła.
Ściągałem to wszystko 2 dni ;)

Chcę to wrzucić na jakiś dobry ogólno-dostępny hosting plików by to nie znikło i moglibyście ściagąć bez ograniczeń, a także na 1 Polską stronkę torrentową ;)

Poczekam jeszcze z 2-3 dni wyjdą pełne wersję skinów itp i wrzucam.

Paczka będzie w sumie ważyć ok 40gb a w niej np. takie paczki jak DF11, cut-out 9.01, scope facepack czy metallic logo pack itp. itd.

Macie jakieś propozycję gdzie bym mógł to uploadować?

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
1
04.11.2016 14:13    #2
Większość z tych dodatków to zapewne ekskluzywne pliki różnych stron, więc to co robisz jest nieeleganckie. Nie po to prowadzimy portale, żeby ludzie siedzieli na torrentach.
twitter.com/Ceyvol

 machlak Partyzant

Postów: 192
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.10.2004
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2016 14:22    #3
ja tylko oferuje łatwiejszy sposób na pobranie tych wszystkich ekskluzywnych paczek niż pobieranie pojedyńczo partami z mizerną prędkością i limitami. na sortitoutsi niektóre paczki także są udostępnione przez torrent i jakoś nikt nie płacze tylko ludzie są zadowoleni bo można w szybki i łatwy sposób to ściągnąć ;)

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
1
04.11.2016 14:31    #4
Ewidentnie nie rozumiesz, jaki jest cel ekskluzywnego dodatku.
twitter.com/Ceyvol

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2016 15:25    #5
Machlak - jak dla mnie niepotrzebnie się narobisz a efekt będzie marny.
Te dodatki mają to do siebie, że są bardzo często aktualizowane. Poza tym chcesz się reklamować pracą innych osób; ja tak to odbieram.
Jak dla mnie ściąganie 40 gb plików to jakiś koszmar? Podziwiam ludzi, którzy korzystają z takiej ilości dodatków, gdyż po kilku/kilkunastu latach kariery te ściągnięte facepaki (to one zajmują najwięcej miejsca) eliminowane są przez newgenów.
Najlepiej ściągać dodatki pod uruchomione ligi oraz zaopatrzyć się w OLT Hair Pack, dzięki czemu czupryny newgenów będą dosyć mocno urozmaicone.

 machlak Partyzant

Postów: 192
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.10.2004
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.11.2016 23:11    #6
[quote="romantico"]Machlak - jak dla mnie niepotrzebnie się narobisz a efekt będzie marny.
Te dodatki mają to do siebie, że są bardzo często aktualizowane. Poza tym chcesz się reklamować pracą innych osób; ja tak to odbieram.
Jak dla mnie ściąganie 40 gb plików to jakiś koszmar? Podziwiam ludzi, którzy korzystają z takiej ilości dodatków, gdyż po kilku/kilkunastu latach kariery te ściągnięte facepaki (to one zajmują najwięcej miejsca) eliminowane są przez newgenów.
Najlepiej ściągać dodatki pod uruchomione ligi oraz zaopatrzyć się w OLT Hair Pack, dzięki czemu czupryny newgenów będą dosyć mocno urozmaicone.[/quote]
Nie mam zamiaru się reklamować pracą innych tylko ułatwić ściąganie ludziom dużych paczek (wiadomo jak to jest podzielone na party i z jaka prędkością się ściągają popularne facepacki) Co do OLT Hair Pack zajebisty dodatek i czekam na niego pod wersje FM 17 no chyba że wersja z 16 działa normalnie (nie wiem nie sprawdzałem) co do mojej paczki to wrzucać będe tylko na tę Polską prywatną stronę torrent http://btgig(...)d=447532 i ja aktualizować co jaki s czas dorzucając najnowsze updaty paczek czy nowe pliki itp.

 kondi192 Minister Kultury

Postów: 2259
Grupa: Moderator
Dołączył: 16.12.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
1
04.11.2016 23:21    #7
Wszystko fajnie tylko, że... autorzy mają swoje serwery na które udostępniają dane pliki i nie tolerują gdy ktoś je udostępnia na swoich (zwłaszcza w pomieszanych paczkach)... Myślisz, że dlaczego do plików zagranicznych używamy ich "mirrorów" ? Pozatym są to pliki "ekskluzywne" udostępniane tylko za zgodą lub przez samego autora na różnych stronach poza tą dla której autor dodatku pracuje...

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.