Strona

FM 2017 - wrażenia i dyskusja

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.03.2017 18:22    #761
[quote="Gutii"]Nie wiem na czym to polega, ale nie umiem sobie poradzić w BPL. Na początku FM17 zaczynałem Liverpoolem, stosowałem różne taktyki (realną i maszyny kopiuj-wklej pod FM'a) i przegrywałem spotkania. Żaliłem się tym na forum. Wygrywając 2:0, zmieniając taktykę na kontrolę/defensywę, przegrywałem 2:3, nic to po prostu nie dawało. Warto dodać, że przeważnie takie coś działo się w meczach u siebie, a rywalem były słabe zespoły, raczej pretendenci do spadku. Zacząłem grać Lechem (nowa kariera). Po 2 sezonach przestałem grać, bo zrealizowałem swoje cele. Wyjście z grupy LM i potrójna korona, wszystko to w 2 sezonie. Zrobiłem taki skład, że był istną maszynką do zdobywania mistrzostwa na przestrzeni następnych kilku sezonów. Nawet chciałem zacząć o tym pisać na forum. Pod wpływałem impulsu, zdecydowałem, że nie zakończę kariery, lecz przejdę do Norwich i powalczę chociaż o środek tabeli. Kanarki kupiły Robbena (troszkę dziwne), A. Carolla oraz solidnych obronców z Bundesligi. Ja dokupiłem tylko Teodorczyka, który miał dobre statystki. Jak wyglądał sezon? Remisowałem na wyjazdach z Man. Utd., Arsenalem, ogólnie z potęgami, ale reszta spotkań to same porażki. Średnio na 3 porażki (zespoły typu: Burnley, Stoke itp.) przypadał 1 remis, bądź zwycięstwo (zespoły z top 5). W FM17 zaczynałem kariery w różnych zespołach z czołowych lig. Zazywczaj po 2 sezonach wygrywałem rodzimą ligę i w zależności od renomy klubu pchałem się wyżej w europejskich pucharach, ale w BPL nie potrafiłem sobie poradzić. Nic nie pomagało, ani taktyka, ani transfery.[/quote]

Jak Ci City czy inny zespół zacznie zdobywać 13 mistrzów pod rząd to wtedy się naprawdę dowiesz co to jest kalectwo i męka i sam tą grę usuniesz chyba że jesteś cierpliwy tak jak ja.A tak na serio,to ile Twoi trenerzy maję gwiazdek ? Przypuszczam że masz wszystkie schematy taktyczne na biegłym poziomie oczywiście.
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 Gutii Partyzant

Postów: 63
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.11.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.03.2017 22:14    #762
[quote="Gallacher"][quote="Gutii"]Nie wiem na czym to polega, ale nie umiem sobie poradzić w BPL. Na początku FM17 zaczynałem Liverpoolem, stosowałem różne taktyki (realną i maszyny kopiuj-wklej pod FM'a) i przegrywałem spotkania. Żaliłem się tym na forum. Wygrywając 2:0, zmieniając taktykę na kontrolę/defensywę, przegrywałem 2:3, nic to po prostu nie dawało. Warto dodać, że przeważnie takie coś działo się w meczach u siebie, a rywalem były słabe zespoły, raczej pretendenci do spadku. Zacząłem grać Lechem (nowa kariera). Po 2 sezonach przestałem grać, bo zrealizowałem swoje cele. Wyjście z grupy LM i potrójna korona, wszystko to w 2 sezonie. Zrobiłem taki skład, że był istną maszynką do zdobywania mistrzostwa na przestrzeni następnych kilku sezonów. Nawet chciałem zacząć o tym pisać na forum. Pod wpływałem impulsu, zdecydowałem, że nie zakończę kariery, lecz przejdę do Norwich i powalczę chociaż o środek tabeli. Kanarki kupiły Robbena (troszkę dziwne), A. Carolla oraz solidnych obronców z Bundesligi. Ja dokupiłem tylko Teodorczyka, który miał dobre statystki. Jak wyglądał sezon? Remisowałem na wyjazdach z Man. Utd., Arsenalem, ogólnie z potęgami, ale reszta spotkań to same porażki. Średnio na 3 porażki (zespoły typu: Burnley, Stoke itp.) przypadał 1 remis, bądź zwycięstwo (zespoły z top 5). W FM17 zaczynałem kariery w różnych zespołach z czołowych lig. Zazywczaj po 2 sezonach wygrywałem rodzimą ligę i w zależności od renomy klubu pchałem się wyżej w europejskich pucharach, ale w BPL nie potrafiłem sobie poradzić. Nic nie pomagało, ani taktyka, ani transfery.[/quote]

Jak Ci City czy inny zespół zacznie zdobywać 13 mistrzów pod rząd to wtedy się naprawdę dowiesz co to jest kalectwo i męka i sam tą grę usuniesz chyba że jesteś cierpliwy tak jak ja.A tak na serio,to ile Twoi trenerzy maję gwiazdek ? Przypuszczam że masz wszystkie schematy taktyczne na biegłym poziomie oczywiście.[/quote]

Najdłuższa kariera w tym FM17 u mnie to 7 sezonów i 6 razy wygrywał Arsenal, ale ani razu nie zwyciężyli w LM. Tak, 3 taktyki, wszystkie bardzo dobrze znane, a jedna na maxa. Pierwsze o co dbam, to trenerzy i ich zadania, więc problemu nadal nie rozwikłałem. Teraz zaczynam moją najdłuższą karierę, w lidze, w której jeszcze nie grałem w tej części FM, mianowicie Eredivisie - Ajax. Zobaczymy jak tam sobie poradzę.

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.03.2017 23:58    #763
Ja lig włoską i szkocką wygrałem a grałem jedną taktyką a w lidze angielskiej to ja mam wyzwanie życia dosłownie.
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 Gutii Partyzant

Postów: 63
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.11.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.03.2017 13:00    #764
[quote="Gallacher"]Ja lig włoską i szkocką wygrałem a grałem jedną taktyką a w lidze angielskiej to ja mam wyzwanie życia dosłownie.[/quote]
Tu widać, ze tę grę robili Anglicy. Na moję, chcą oni pokazać, że BPL jest najbardziej zaskakującą liga (pomimo, że u mnie cały czas ligę wygrywa Arsenal), dynamiczną i nic nie jest pewne. Trzeba chyba szukać różnych taktyk pod konkretny zespół. Tak jak pisałeś. Ja też używam 1 taktyki do wszystkich zespołów, nieważne jakie to są ligi, a 2 pozostałe tylko pod klub, ale i tak najlepszą opcją jest wybór tej pierwszej, istnej maszynki, która jednka nie sprawdza się w angielskiej. Często oglądam mecze ligi angielskiej i wiem jaki mają styl, próbuję to samo przełozyć na FM, ale bez rezultatu.

 jojo91 Partyzant

Postów: 20
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.11.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.03.2017 15:22    #765
Nie wiem czy ktoś już to zauważył, ale grając Ajaxem w sezonie 2027/2028 nie odbywają się rozgrywki Pucharu Holandii

 Emilossss Partyzant

Postów: 17
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2011
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.03.2017 16:46    #766
Witam, czy spotkał się ktoś z was z takim problemem jaki u mnie występuje a mianowicie, posiadam kartę graficzną geforce gtx 960. Jeszcze tydzień temu grałem na maksymalnym ustawieniu i możliwości graficzne pc były pokazywane jako 5 gwiazdek. Od 3 dni jednak fm zaczął się ścinać na najwyzszym ustawienu gra jest niegrywalna a laptop grzeje sie jak piec ( z innymi grami tj. FIFA 17,BF 1 nie ma takiego problemu ). Możliwości graficzne od teraz pokazywane są jako jedna gwiazdka Co jest? mimo ,że w panelu ustawiona jest karta graficzna nvidii. Wie ktoś może co może być nie tak i jak to naprawić

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 22.03.2017 o godz. 16:47

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.03.2017 17:34    #767
[quote="Emilossss"]Witam, czy spotkał się ktoś z was z takim problemem jaki u mnie występuje a mianowicie, posiadam kartę graficzną geforce gtx 960. Jeszcze tydzień temu grałem na maksymalnym ustawieniu i możliwości graficzne pc były pokazywane jako 5 gwiazdek. Od 3 dni jednak fm zaczął się ścinać na najwyzszym ustawienu gra jest niegrywalna a laptop grzeje sie jak piec ( z innymi grami tj. FIFA 17,BF 1 nie ma takiego problemu ). Możliwości graficzne od teraz pokazywane są jako jedna gwiazdka Co jest? mimo ,że w panelu ustawiona jest karta graficzna nvidii. Wie ktoś może co może być nie tak i jak to naprawić[/quote]
Jaki system i na jakiej architekturze ?
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 Emilossss Partyzant

Postów: 17
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2011
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.03.2017 18:03    #768
Windows 10 64 bity

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 22.03.2017 o godz. 18:17

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.03.2017 19:05    #769
[quote="Emilossss"]Windows 10 64 bity[/quote]

Spróbuj uruchomić grę w trybie zgodności z systemem jaki Ci proponuję podczas zapytania.Albo 7 albo 8 lub 8.1. i wtedy sprawdź.
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

 Emilossss Partyzant

Postów: 17
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2011
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.03.2017 22:22    #770
Zrobilem tak i jest okej,bylo tez w ustawieniach physx poprzestawiane coś. Jednak mimo wszystko nadal dziwi mnie to ze mozliwosci graficzne pokazywane są jako 4 gwiazdki zamiast 5 jak to było tydzień temu. Nie wiem co wpłynęło na spadek ogólnej oceny.

Strona

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution