FM 2017 - problem z budżetem

 1234 Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.08.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.08.2017, 23:30    #1
Cześć, mam problem... i to dość spory.
zarząd okazał się niezwykle hojny i udostępnił mi na transfery ponad 80mln euro. Wydaje się, że jest bardzo dobrze... nic bardziej mylnego. dostępny fundusz płac wynosi aktualnie - 700 tys.(tygodniowo chyba).
Wiec, tak... mam mnóstwo pieniędzy na transfery, ale nie mogę nikogo kupić, bo nie stać mnie na tygodniówki.
Niby mogę budżet modyfikować, no ale co z tego skoro aktualnie budżet jest maksymalnie nastawiony na tygodniówki (nie wiem jak inaczej to nazwać) a reszty nie moge zmodyfikować według własnych potrzeb...
Morze ktoś z większym doświadczeniem wie co zrobić w takiej sytuacj?i

 Viique Młody aktywista

Postów: 441
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.01.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.08.2017 01:11    #2
Sprawdź czy modyfikujesz budżet przesuwając suwak w odpowiednim kierunku. Budżet transferowy powinien wynosić 0, gdy ten będzie po lewej stronie. Jeśli to nie działa poratuj nas jakimś screenem.
www.usydus.xn.pl - strona z moimi pracami

 R.Baggio Partyzant

Postów: 65
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.05.2017
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.08.2017 10:12    #3
[quote="Viique"]Sprawdź czy modyfikujesz budżet przesuwając suwak w odpowiednim kierunku. Budżet transferowy powinien wynosić 0, gdy ten będzie po lewej stronie. Jeśli to nie działa poratuj nas jakimś screenem.[/quote]

Nie musi. Mi w Lechii zarzad przeznaczyl dodatkowe srodki na transfery i przesuwajac suwak maksymalnie na pensje, nadal mam ponad 40mln funtow na transfery.

Do autora - to jakim Ty klubem grasz skoro 0.7 mln euro TYGODNIOWKI Ci nie wystarcza?

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 21.08.2017 o godz. 10:13

 1234 Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.08.2017
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.08.2017 11:12    #4
pasek jest przesunięty maksymalnie w kierunku płac, mogę zmodyfikować tylko część budżetu.

Gram Liverpoolem.

 R.Baggio Partyzant

Postów: 65
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.05.2017
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.08.2017 14:54    #5
Zawsze możesz poprosić zarząd o zwiększenie budżetu płacowego (zarząd -> prośba do zarządu -> finanse -> zwiększenie budżetu płacowego).

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.