FM 2016 - zmiana folderu użytkownika

 Shrek Partyzant

Postów: 275
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.11.2007
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.11.2015, 15:27    Pytanie
Cześć.
odpuściłem sobie FM 15, teraz wracam do 16, chociaż mnogość zmian od czasu 14 troszkę mnie przytłacza ( jak narazie). Nie umiem znaleźć w 16 sposobu na zmianę lokalizacji folderu domyślnego który jest w Moich Dokumentach. We wcześniejszych wersjach było to w ustawieniach, teraz albo to znikło, albo zaginęło wśród innych opcji. Proszę o pomoc.

 marrtac Wiceminister Kultury

Postów: 363
Grupa: Moderator
Dołączyła: 10.07.2011
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.11.2015 17:02    #1
Si usunęli to z ustawień w 16. Tu jest opisane jak zmienić lokalizację tego folderu http://commu(...)10524616

 tomeq21 Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.01.2006
Skąd: Kedzierzyn-Kozle
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.11.2015 13:30    #2
Witam

Ja również mam problem ze zmiana lokalizacji folderu domyślnego dla FM2016 postąpiłem zgodnie z instrukcja tu zawartą http://commu(...)10524616 ale nic się pomogło tzn po wgraniu do tego nowo utworzonego folderu grafiki i ponownym odpaleniu gry FM2016 grafika sie nie zmieniła w grze ( chodzi o herby klubów i stroje) dodam ze opcje związane ze skórką sa poprawnie zaznaczone.
Mógłby ktoś podesłać albo wrzucić tu screeny jak to ma być zrobione aby działało. Z góry dziękuje.

I jeszcze jedno pytanie czy grafika z FM2015 będzie działała w FM2016?

 marrtac Wiceminister Kultury

Postów: 363
Grupa: Moderator
Dołączyła: 10.07.2011
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.11.2015 20:04    #3
Twarze, herby, koszulki tworzone do 15 działają w 16.
Skoro tam gdzie chciałeś gra utworzyła ci foldery takie jak domyślnie w moich dokumentach(games, graphics, skins etc.) i masz odznaczone buforowanie, zaznaczone odświeżanie a pomimo tego nie widzisz nowej grafiki to może jest jakiś problem np w pliku config. Co to za herby i stroje? Używałeś ich w innej wersji i działały?

 tomeq21 Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.01.2006
Skąd: Kedzierzyn-Kozle
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.11.2015 12:38    #4
Własnie problem polega na tym że gra domyślnie takie foldery jak (games, graphics, skins, editor data, tactics etc.) utworzyła na dysku C:\Moje dok\Sport Interactive\Football Manager 2016\ a ja chciałbym aby te foldery były do gry wczytywane z dysku D. W związku z czym utworzyłem na dysku D folder Football Manager 2016 i postąpiłem zgodnie z ta instrukcją na zmianę lokalizację tego folderu http://commu(...)10524616 i po odpaleniu gry niestety ale nie wczytuje gra elementów graficznych takich jak herby i stroje. A kiedy ta grafike wrzuciłem do tego domyślnego folderu na dysku C w Moich dokumentach to zadziałało i gra wczytała wszystko poprawnie.

Chodzi mi czy da się zmienić lokalizację tych folderów (games, graphics, skins, editor data, tactics etc.) w moim przypadku z dysku C na dysk D jesli tak to jak aby gra wczytała grafike z nowej lokalizacji.

 marrtac Wiceminister Kultury

Postów: 363
Grupa: Moderator
Dołączyła: 10.07.2011
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.11.2015 13:19    #5
Jeżeli zrobiłeś wszystko prawidłowo i te foldery utworzyły się u ciebie na dysku D to gra nie powinna mieć problemu z odczytaniem grafiki.
Może spróbuj jeszcze raz instrukcja po polsku.

- utwórz nowy folder tam gdzie chcesz
- otwórz Steam, kliknij prawym na grę Football Manager 2016 i wybierz Właściwości
- kliknij Ustaw opcje uruchamiania
- wyskoczy okienko, wpisz: --user_data_location="path" (wszystko po znaku: łącznie ze spacją)
- w miejsce "path" wpisz ścieżkę gdzie masz folder
u ciebie powinno to wyglądać tak --user_data_location="D:\Football Manager 2016"
- klikasz ok
- uruchamiasz grę i w twoim wybranym folderze utworzy ona potrzebne foldery (games, graphics, skins, editor data, tactics etc.) wrzucasz do folderu graphics swoją grafikę, nie musisz ponownie uruchamiać gry, wystarczy że wejdziesz w ustawienia i odświeżysz skórkę.
U mnie ten sposób działa bez problemu.

 tomeq21 Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.01.2006
Skąd: Kedzierzyn-Kozle
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.11.2015 01:14    #6
Dzięki za pomoc juz wszystko działa :)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.