FM 2014 Kapitan z innego klubu

 flexior Partyzant

Postów: 126
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.08.2011
Skąd: bytom odrz.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.12.2014, 16:44    Pytanie
Witam
Zacząłem grać w FM 2014 na najnowszej łatce i uaktualnieniami składów z tej strony.
Wybrałem Ajax Amsterdam.
Mam problem jeśli chodzi o kapitana. Pokazuje mi, ze jest nim Siem de Jong, który obecnie jest piłkarzem Newcastle.
I jak chciałem dać innego kapitana, to 2/3 zawodników miało złe morale z tego powodu.

Jak mógłbym rozwiązać ten problem bez większych szkód w drużynie?
Ustawiłem wicekapitana i dwóch zastępców, ale chciałbym mieć prawdziwego kapitana w swojej drużynie.

 flexior Partyzant

Postów: 126
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.08.2011
Skąd: bytom odrz.
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.12.2014 21:07    #1
@UP

 karo Partyzant

Postów: 226
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.08.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.12.2014 12:32    #2
Nie zmieniaj kapitana w ekranie taktycznym, tylko poczekaj na stosowny moment, czyli informacje o tym w skrzynce odbiorczej.

 Brazzo Młody aktywista

Postów: 354
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.07.2007
Skąd: Białystok
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.12.2014 16:59    #3
Tak jak kolega napisał, po pewnym czasie dostaniesz powiadomienie, że warto by zmienić kapitana zespołu. Swoją drogą... Ja bym nie przejmował się aż zabardzo spadkiem morale po wyborze nowego kapitana. Lubię wprowadzać własne porządki :)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.