fm 2013 xml parsing error!

 cuba1986 Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.07.2008
Skąd: Rybnik
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.11.2012, 20:45    Pytanie
Witajcie,

Piszę w sprawie problemu, który skutecznie psuje mi ostatnio przyjemność z gry w fm 13 i nie pozwala się nacieszyć tą produkcją. Omawiany problem pojawił się zaraz po zainstalowaniu gry i nie miałem z nim styczności chociażby w przypadku fm 2012. Poniżej print screen:
http:(...)fj3sbwz/

Problem pojawia się najczęściej, gdy klikam zapisane notatki w interfejsie gry; wtedy zostaję wyrzucony do windowsa i po zamknięciu okna problemu mogę kontynuować grę. Problem pozwala na prowadzenie rozgrywki, jednak jest on uciążliwy i dlatego staram się odnaleźć przyczynę usterki. Zastosowałem puki co rozwiązania bez rezultatu:
1) zainstalowałem MSXML 4.0 Service Pack 2,
2) usunąłem folder C:\Users\<username>\AppData\Roaming\Sports Interactive\Football Manager 2012\Settings,
3) zainstalowałem grę na nowo zachowując save z grą oraz zapisane taktyki.

Za bardzo nie wiem co jest przyczyną błędu, czy jest to mój save, czy pliki grafiki którymi się posługuję (zdjęcia piłkarzy i loga klubów).
Przeszukiwałem forum w celu odnalezienie rozwiania poszukując haseł: parsing error, not well-formed (invalid token)... jednak bez rezultatu. Jeżeli był już zakładany wątek do tego problemu proszę o przekierowanie i przepraszam za zamieszanie.

Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuje za wszelkie porady.

 McMoney Młody aktywista

Postów: 801
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.07.2007
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.11.2012 22:01    #1
Chyba niedokładnie szukałeś.

[quote="Bolson"]1. Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrócie do gry Football Manager 2011 i wybierz Właściwości.
2. W polu Element Docelowy dodaj: --reset_preferences ; Dla standardowej instalacji gry taka linia powinna wyglądać tak:
C:Program FilesSports InteractiveFootball Manager 2011fm.exe" --reset_preferences
3. Kliknij OK i uruchom grę.

Po wyjściu z gry usuń wpis "--reset_preferences" z pola element docelowy! Jeśli tego nie zrobisz Twoje ustawienia będę usuwane przy każdym uruchomieniu gry.

Serio, było tysiąc miliardów tematów o tym, wyszukiwarka nie gryzie.[/quote]
Glory, Glory MAN UNITED !!

 cuba1986 Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.07.2008
Skąd: Rybnik
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.11.2012 17:26    #2
[quote="McMoney"]Chyba niedokładnie szukałeś.

[quote="Bolson"]1. Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrócie do gry Football Manager 2011 i wybierz Właściwości.
2. W polu Element Docelowy dodaj: --reset_preferences ; Dla standardowej instalacji gry taka linia powinna wyglądać tak:
C:Program FilesSports InteractiveFootball Manager 2011fm.exe" --reset_preferences
3. Kliknij OK i uruchom grę.

Po wyjściu z gry usuń wpis "--reset_preferences" z pola element docelowy! Jeśli tego nie zrobisz Twoje ustawienia będę usuwane przy każdym uruchomieniu gry.

Serio, było tysiąc miliardów tematów o tym, wyszukiwarka nie gryzie.[/quote][/quote]

Dziękuję za odpowiedz jednak rozwiązanie nie przyniosło należnego rezultatu:
http:(...)7nokxtz/

System nie pozwala mi dodać tego rozszerzenia --reset_preferences, podnosząc, iż jest to błędne. Chyba, że błąd leży po mojej stronie, ale starałem się postępować zgodnie z podaną instrukcją. Stworzyłem skrót do fm.exe (prędzej nie istniał - uruchamiałem grę przez steama) i prawym kliknąłem na właściwości, resztę widać na załączonym obrazku.
Czy na pewno rozwiązanie z fm11 będzie funkcjonować również w wersji 13? Grając w fm12 nie miałem tego problemu, a systemu od tamtego czasu nie zmieniałem. Zresztą dopiero co przed instalacją 13 usunąłem fm12.
Czy jest może jeszcze jakieś inne rozwiązanie?

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 21.11.2012 o godz. 17:34

 McMoney Młody aktywista

Postów: 801
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.07.2007
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.11.2012 22:12    #3
Są dwie sprawy. Na moje oko, to co widzę w Twoim skrinie to:
- pomiędzy fm.exe"--reset_preferences (chodzi mi o miejsce gdzie kończy się cudzysłów, a zaczyna fragment który dodałeś. Wydaję mi się, że nie zrobiłeś spacji pomiędzy " , a "--". A w instrukcji którą zamieściłem, jak się dokładnie przyjrzysz, to w tym miejscu figuruje spacja. Druga sprawa, to na zakończenie, nie powinno się po raz drugi dawać cudzysłowiu, a u Ciebie występuje on po .exe i preferences. Spróbuj go usunąć, ale tylko ten za preferences, ten po exe zostaw. I spróbuj teraz odpalić grę.
Glory, Glory MAN UNITED !!

 cuba1986 Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.07.2008
Skąd: Rybnik
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.11.2012 17:59    #4
Ponownie dziękuję za odpowiedz.
Udało mi się wprowadzić podaną frazę '--reset_preferences' we wskazanym miejscu. Problem leżał w braku spacji w miejscu, w którym zwróciłeś uwagę. Po wprowadzeniu uruchomiłem grę, musiałem ponownie wprowadzić swoje ustawienia, następnie zapisałem ustawienia i uruchomiłem rozgrywkę- faktycznie rozwiązanie skutkowało i nie pojawiał się błąd. Krótko zagrałem, wyszedłem z gry, usunąłem frazę '--reset_preferences', włączyłem grę, ponownie wprowadziłem ustawienia, musiałem ponownie uruchomić grę aby zmienić katalog domyślny dla plików gry (grafiki itd.), włączyłem swoją rozgrywkę i niestety problem pojawił się ponownie. Kliknąłem notatki i pojawił się ekran błędu w windowsie.
Musiałbym zostawić frazę '--reset_preferences' i każdorazowo wprowadzać swoje ustawienia, co jest mocno demotywujące. Chyba że coś poknociłem. Sory że ponownie proszę o wyjaśnienia ale problem trochę mnie przerasta...

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.