Fm 2013 edytowanie

 lufcPL Partyzant

Postów: 28
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.12.2012, 09:55    Pytanie
Witam. Mam mały problem. Gram w FM2013 w II lidze wschodniej Siarka Tarnobrzeg na dodatku do polskiej ligi: "CM Revolution Polska Liga Update 2013 v1.0". W przyszłości chciałby, prowadzić Górnik Zabrze i właśnie tej drużyny dotyczy moje pytanie. Otóż w Zabrzu w grze i realu rozbudowywany jest stadion aktualnie w grze jest na 24.000 i na razie tak zostanie, tylko jest problem z frekwencją, średnio przchodzi kolo 4000-5000 kibicow na mecz, oczywiście wiadomo, że jest to strasznie zaniżone, tak naprawdę zanim stadion był rozbudowywany przy pojemności 13000 prawie zawsze było blisko kompletu. Moje pytanie brzmi jak zmienić ten błąd? Ściągnąłem edytor przez steam, ale po zmianie frekfencji w edytorze na właściwą nic sie nie zmienia dodam, że nie zaczynam gry od nowa, gram dalej na swoim save. A może ktoś gra bez dodatku polskiej ligi CM Revolution Polska Liga Update 2013 v1.0 i nie ma tego błędu z frekwencją na górniku? A nie chciałbym zaczynać gry od nowa. Proszę was o pomoc w tym temacie.

 devir Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.12.2012 20:49    #10
Dla pełnej symulacji jest edytor FMRTE jak chcecie. Ja szukałem dla wersji CLASSIC ale nie znalazłem.

 Grimmnir Partyzant

Postów: 17
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.12.2012
Skąd: Kęty
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.12.2012 11:13    #11
jezeli cos zmieniles w edytorze na bank musisz zaczac od nowa

 Fley79 Partyzant

Postów: 44
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.11.2012
Skąd: Mostki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.12.2012 22:38    #12
Zgubiłem gdzieś wątek o nieszgodności nowego patcha z uaktualnieniem Gietza wprowadzającym niższe ligi polskie.
czy ktoś pomoże to odnależć?
albo napisze mi co i w którym miejscu mam zmienić w edytorze żeby to hulało jak należy?

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 29.12.2012 o godz. 22:40

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.