FM 2013 - brak rozwoju umiejętności

 daddy Partyzant

Postów: 16
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.05.2013
Skąd: Rennes
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.07.2014, 15:39    Pytanie
Witam serdecznie, gram Grimsby Town, 4 sezon - obecnie w L1 czyli tzw 3 lidze angielskiej i tu mam problem. Mimo rozbudowania bazy treningowej do poziomu "zadowalająca baza treningowa", zakontraktowaniu trenerów z dobrymi współczynnikami i ustawienia treningu dla poszczególnych formacji to statystyki moich zawodników od początku sezonu (a jestem teraz na finiszu) nie urosły, bądź urosły o śmieszny 1 pkt w jednym atrybucie. Gdy grałem potęgami to umiejętności ogórków z dużym PA rosły jak szalone nawet jak siedzieli na ławce. I tutaj mam pytanie co jeszcze można zrobić by rozpędzić rozwój zawodników?


PS. Jest duży zapas PA w stosunku do CA (gdyby ktoś zarzucił mi brak pomyślunku)

 buczek93 Młody aktywista

Postów: 923
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2010
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.07.2014 09:56    #1
Nie będzie toto wzrastać, bo masz słaby klub. Proste.
Ogóry się rozwijają nawet na ławeczce w dobrym klubie, bo mają dużo lepsze statystyki w klubowych ośrodkach i dużo łatwiej im się poprawić. Żadna filozofia moim zdaniem.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.