FM 2012 SIEC

 nefi Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.11.2009
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.10.2012, 19:57    Pytanie
Witam, gram w fm od kilku ladnych lat. Pierwsza wersja jaka gralem byl jeszcze cm 01/02. Od tego czasu "przemierzylem" prawie caly swiat, gralem roznymi ligami, rozymi klubami i powoli zaczelo mnie to nudzic. Od niedawna mam wiecej czasu na gre i pomyslalem sobie. ze mozna by poszukac ludzi ktorzy tak jak ja szukala jakis nowych wyzwan i chetnie zaczeliby gre sieciowa. Jestem otwarty na kazda lige i na rozne poziomy zespolow. Chetnych prosze o kontakt na gg : 9867273, chociaz tam rzadko ostatnio bywam, mozna napisac na steam : ciemny34

 Szemek Ekspert

Postów: 2024
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.10.2007
Skąd: Boguszów- Gorce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.10.2012 10:34    #1
Tu masz temat do takich pytań -> http://www.cmrev(...)page=110
Zamykam.
"To tylko Internet k*rwa."

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.