FM 2012 - kondycja graczy.

 xxxBrowarekxxx Partyzant

Postów: 51
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.11.2011
Skąd: poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.05.2012, 00:12    Pytanie
Witam. Jakich trenerów zatrudniać, na co patrzeć jeśli chodzi o kondycje piłkarzy?
Bo gram Barcą,mam 2055 rok i kondycja zawodników,którzy są np. dziś przygotowani na 100% do gry, zagram nimi dziś, po 3 dniach gdy będzie kolejny mecz będą mieć kondycję około 95%. Wy też tak macie, czy mam lipnych trenerów?

 Szemek Ekspert

Postów: 2024
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.10.2007
Skąd: Boguszów- Gorce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.05.2012 03:55    #1
A może spróbuj rotować zawodnikami, pewnie masz szeroką ławkę. Za kondycję odpowiada trener siłowy, nie jestem pewien, ale tak na zdrowy rozum powinien cechować się wysokimi atrybutami determinacji i poziomu dyscypliny. Poza tym, skoro jest to Barcelona, to może jeszcze mógłby mieć wysoką reputację.
"To tylko Internet k*rwa."

 xxxBrowarekxxx Partyzant

Postów: 51
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.11.2011
Skąd: poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.05.2012 11:11    #2
no tak rotuje,mam conajmniej 2 graczy na 1 pozycje,ale w srodku sezonu/pod koniec mam zawsze mase kontuzji i troszke lipa.

 kicks Partyzant

Postów: 153
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.04.2011
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.05.2012 11:43    #3
95% to dużo, grasz mecze średnio co 3-4 dni. Piłkarze to nie maszynki, jeśli piłkarz ma kondycje 95 to się nie martw ale kiedy poniżej 90% lepiej dać mu odpocząć lub go zmienić w trakcie meczu i to jeszcze w przerwie...

Co do trenerów, stać cię na najlepszych więc patrz na najwyższe atrybuty - treningu siłowego, zdolności medycznych, poziomu dyscypliny i determinacji.

 xxxBrowarekxxx Partyzant

Postów: 51
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.11.2011
Skąd: poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.05.2012 12:04    #4
[quote="xxxBrowarekxxx"]no tak rotuje,mam conajmniej 2 graczy na 1 pozycje,ale w srodku sezonu/pod koniec mam zawsze mase kontuzji i troszke lipa.[/quote]
znalazlem takich przez genie scout, ktorzy chcieli by byc trenerem,a nie silowym. daje im zarobki 60tys, zgadzaja sie, potem przychodzi czas podpisania kontraktu i wysmiewaja moja oferte. a w grze jak szukam to nie ma zadnych silowych z powyzej 12+ kondycja, determinacja.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.