FM 2010 przez gram.pl

 pierdutka Przodownik pracy

Postów: 1277
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.10.2007
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.10.2009, 19:33    Pytanie
Cześć,

Chce zamówić FM'a 2010 Preorder w sklepie gram.pl. Mieszkam w Warszawie, więc mogę odebrać osobiście. (FM'a kupuje na gram, bo cena docelowa cena gry to 130 zł, ja po zniżce mam 99, a nie chce wydziwiać i szukać taniej, bo po prostu mi się nie chce)
Z tego powodu mam pytania :

1) Jest napisane by grę odebrać na Placu Defilad 1, tylko, że ten adres obejmuje strasznie dużo rzeczy. Mógłby mi ktoś dokładnie powiedzieć, gdzie odebrać grę?
2) Odbiór, czy jeżeli premiera ma miejsce w piątek, to będę mógł odebrać FM'a w Czwartek, skoro to pre-oreder?

 Pucek Stachanowiec

Postów: 7239
Grupa: Moderator
Dołączył: 24.08.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.10.2009 19:36    #1
Mapa i w ogóle. Numer telefonu też jest.
http://www.gram.(...)p?pid=21

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 26.10.2009 o godz. 19:36

To piłkarze przegrywają Twoje mecze, a nie taktyka. Ludzie wygadali już mnóstwo bzdur o taktyce, a ledwo wiedzą jak wygrać w domino.

 pierdutka Przodownik pracy

Postów: 1277
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.10.2007
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.10.2009 19:38    #2
A jak wygląda sprawa z pre-order?
Bedę mógł odebrać 29 Października?

 fryz Partyzant

Postów: 68
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.12.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.10.2009 19:41    #3
Odbierasz w pasażu handlowym przy metrze centrum. Ale niestety raczej przed premierą nie ma takiej możliwości, przynajmniej ja się jeszcze z czymś takim nie spotkałem.

Użytkownik uznał post za pomocny

 Kolazontha Zrzędliwy Tetryk

Postów: 1039
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.10.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.10.2009 19:43    #4
[quote=pierdutka]A jak wygląda sprawa z pre-order?
Bedę mógł odebrać 29 Października? [/quote]

poprzedniego FMa odbierało się normalnie, w dzień premiery. Pamiętam jak odbierałem, to przed sklepem stała kolejka długa w ch.....a do środka wpuszczali po parę osób:)

co do lokalizacji - pierwszy pawilon na lewo w pasażu ( wchodząc od strony "patelni";)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 26.10.2009 o godz. 19:43

Użytkownik uznał post za pomocny

You know, we are sitting here, you and I, like a couple of regular fellas. You do what you do, and I do what I gotta do

 fryz Partyzant

Postów: 68
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.12.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.10.2009 19:49    #5
[quote2=Kolazontha][quote=pierdutka]Pamiętam jak odbierałem, to przed sklepem stała kolejka długa w ch.....a do środka wpuszczali po parę osób:)
[/quote2]

Hehe, też odbierałem tak poprzedniego FMa - a w środku gdzie się da porozkładane kartki z zamówieniami na FMa:) Chyba jednak sprzedaż oryginalnych gier (przynajmniej tych dobrych) w Polsce nie ma się aż tak źle;)

 Kolazontha Zrzędliwy Tetryk

Postów: 1039
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.10.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.10.2009 20:10    #6
[quote3=fryz][quote2=Kolazontha][quote=pierdutka]Pamiętam jak odbierałem, to przed sklepem stała kolejka długa w ch.....a do środka wpuszczali po parę osób:)
[/quote2]

Hehe, też odbierałem tak poprzedniego FMa - a w środku gdzie się da porozkładane kartki z zamówieniami na FMa:) Chyba jednak sprzedaż oryginalnych gier (przynajmniej tych dobrych) w Polsce nie ma się aż tak źle;)[/quote3]

kluczową częścią Twojej wypowiedzi jest to co w nawiasie;) pamiętam pytanie kolesia z obsługi "czy ktoś z państwa jest po coś innego niż FM?":) na mniej więcej 20 osób tylko jedna podniosła rękę w górę
You know, we are sitting here, you and I, like a couple of regular fellas. You do what you do, and I do what I gotta do

 fryz Partyzant

Postów: 68
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.12.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.10.2009 20:18    #7
Cóż, w dniu premiery FM to nic dziwnego:)

 Jaciao92 Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.10.2009
Skąd: Osiek nad Notecią
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.10.2009 21:17    #8
Siema jestem nowym użytkownikiem tej strony. Postanowiłem się zarejestrować, ponieważ mam zamiar kupić oryginalna gre FM 2010 - w związku z czym mam kilka wątpliwość i pytań.

- Czy opłaca mi się kupić oryginał i wydać na niego 130 zł skoro kilka dni później mogę mieć pirata? Jakie mam z tego korzyści?
- Czy jak kupie Oryginał czy będę mógł grac przez neta np. z wami?
- Jeżeli już go kupie to gdzie mogę go kupić mieszkam w okolicach Piły w Wielkopolsce. Słyszałem co do cen ze da rade gdzieś kupić za 99 zł, prawda? Gdzie?
- Czy można kupić grę w internecie wysyłając im sms'a? Gdzie ? Jak ? DO kogo? na Jaki numer? Gdzie znajdę info na ten temat jeśli jest to możliwe?


Proszę o jak najszybszą odpowiedź. Z góry wam dziękuje. (nie wiem czy dobrze trafiłem z postem) Jeśli ktoś zna odpowiedź na nie ma konta to proszę o kontakt na moje gadu-gadu.
7422101
______________________________________________________________
I tak kupie oryginał ale dajcie mi info na ten temat. Jestem bardzo napalony na te grę.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 27.10.2009 o godz. 21:22

 maciekigood Młody aktywista

Postów: 348
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.12.2008
Skąd: Białystok
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.10.2009 21:26    #9
[quote=Jaciao92]
- Czy opłaca mi się kupić oryginał i wydać na niego 130 zł skoro kilka dni później mogę mieć pirata? Jakie mam z tego korzyści?
[/quote]Tym mnie rozwaliłeś. Z posiadania oryginalnego FM'a są same korzyści, a największą jest satysfakcja.
[quote=Jaciao92]- Czy jak kupie Oryginał czy będę mógł grac przez neta np. z wami? [/quote]Oczywiście.
[quote=Jaciao92]- Czy można kupić grę w internecie wysyłając im sms'a? Gdzie ? Jak ? DO kogo? na Jaki numer? Gdzie znajdę info na ten temat jeśli jest to możliwe?[/quote]Z czymś takim się jeszcze nie spotkałem i wydaje mi się "dziwne". Poleciłbym Ci kupić grę z wiadomych źródeł, np. gram.pl

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 27.10.2009 o godz. 21:27

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.