FM 2009 rejestracja

 thegunner20 Młody aktywista

Postów: 99
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.09.2008
Skąd: Sanok/Kraków no i Londyn oczywiście:)
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.09.2010, 21:33    Pytanie
mam pytanie co teraz należy zrobić???

 Pomstiborius Młody aktywista

Postów: 720
Grupa: Ekspert
Dołączył: 29.03.2009
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.09.2010 21:54    #1
Włączyć internet?
Świat wspiera się na czterech filarach - na naukach mądrych, na sprawiedliwości wielkich, na modlitwach prawych i waleczności dzielnych.

 thegunner20 Młody aktywista

Postów: 99
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.09.2008
Skąd: Sanok/Kraków no i Londyn oczywiście:)
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.09.2010 17:47    #2
ale co zrobić w przypadku kiedy internet jest podłączony a w CD key'u jest liczba 0 lub litera O i program nie chce mi przy aktywacji jej rozpoznać??

 Pomstiborius Młody aktywista

Postów: 720
Grupa: Ekspert
Dołączył: 29.03.2009
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.09.2010 18:34    #3
[quote=thegunner20]program nie chce mi przy aktywacji jej rozpoznać??[/quote]

Może jestem tępy, ale kompletnie nie zrozumiałem o co chodzi...

Sprawdź czy firewall/zapora nie blokują programu.
Świat wspiera się na czterech filarach - na naukach mądrych, na sprawiedliwości wielkich, na modlitwach prawych i waleczności dzielnych.

 Kamilx Młody aktywista

Postów: 222
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.02.2008
Skąd: Warszawa/Lattakia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.09.2010 18:55    #4
[quote=Pomstiborius]Włączyć internet?[/quote]

Wyluzuj trochę, skoro nie wiesz jak mu pomóc to po wuja piszesz? Bezsens.
Jak by napisał posta nie mając włączonego internetu? Jestem taki tępy może?, nie wiem ale kompletnie tego nie rozumiem.

Wcześniej odpalałeś FM 09 przez steam? Jeśli tak, to musisz sobie przypomnieć login i hasło, jeśli dasz rade znów wejść na to konto to będziesz mógł bez problemu mykać w fmika. Jak pisałem, grunt wejść na konto z którego kiedyś grało się w fmika.


http://www.cmrev(...)-09.html

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 23.09.2010 o godz. 18:56

 thegunner20 Młody aktywista

Postów: 99
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.09.2008
Skąd: Sanok/Kraków no i Londyn oczywiście:)
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.09.2010 20:13    #5
a w przypadku gdy się FM nie odpalało przez Steama??

 Kamilx Młody aktywista

Postów: 222
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.02.2008
Skąd: Warszawa/Lattakia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.09.2010 20:15    #6
Ale grałeś kiedyś w tego FM'a na swoim komputerze czy u kogoś?

Użytkownik uznał post za pomocny

 Pomstiborius Młody aktywista

Postów: 720
Grupa: Ekspert
Dołączył: 29.03.2009
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.09.2010 20:16    #7
[quote=Kamilx]Wyluzuj trochę, skoro nie wiesz jak mu pomóc to po wuja piszesz? Bezsens.[/quote]

LoL

Według komunikatu był problem z połączeniem internetowym, więc doradziłem sprawdzenie tego. Skoro internet działał, to podsunąłem pomysł firewalla/zapory.

[quote=Kamilx]Jak by napisał posta nie mając włączonego internetu?[/quote]

Gdzie jest napisane, że trzeba grać i wchodzić na CM Rev z tego samego kompa? Ja mam na przykład grę zainstalowaną na innym kompie, który często jest offline. Popełniłem przestępstwo?
Świat wspiera się na czterech filarach - na naukach mądrych, na sprawiedliwości wielkich, na modlitwach prawych i waleczności dzielnych.

 thegunner20 Młody aktywista

Postów: 99
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.09.2008
Skąd: Sanok/Kraków no i Londyn oczywiście:)
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.09.2010 23:26    #8
w tego FM grałem na swoim laptopie cały czas ale robiłem ostatnio reinstalkę całego systemu i muszę grę instalować od nowa na Windows 7 tylko problem właśnie polega na tym że nie moge jej teraz poprawnie zarejestrować...

 Kamilx Młody aktywista

Postów: 222
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.02.2008
Skąd: Warszawa/Lattakia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.09.2010 10:12    #9
[quote2=Pomstiborius][quote=Kamilx]Wyluzuj trochę, skoro nie wiesz jak mu pomóc to po wuja piszesz? Bezsens.[/quote]

LoL

Według komunikatu był problem z połączeniem internetowym, więc doradziłem sprawdzenie tego. Skoro internet działał, to podsunąłem pomysł firewalla/zapory.

[quote=Kamilx]Jak by napisał posta nie mając włączonego internetu?[/quote]

Gdzie jest napisane, że trzeba grać i wchodzić na CM Rev z tego samego kompa? Ja mam na przykład grę zainstalowaną na innym kompie, który często jest offline. Popełniłem przestępstwo?
[/quote2]

Screena by sobie meilem podesłał? Dobra skończmy już tą denną dyskusję, bo nic nie wnosi do tematu.

[quote=thegunner20]w tego FM grałem na swoim laptopie cały czas ale robiłem ostatnio reinstalkę całego systemu i muszę grę instalować od nowa na Windows 7 tylko problem właśnie polega na tym że nie moge jej teraz poprawnie zarejestrować...[/quote]

Spróbuj go zainstalować przez Steam i będzie po kłopocie. Będziesz go mógł później zainstalować na innym komputerze bez problemu i twój problem też się rozwiąże.

Użytkownik uznał post za pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.