FM 2006 na Windows7

 D.J. MAC. Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.03.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.03.2016, 00:00    Pytanie
Witam. Przez lata męczyłem FM06 na WinXP i czuję że jeszcze gry nie wyeksploatowałem. Jednak komputer tak. Z musu przesiadłem się na laptopa. Dostałem z wersją Win7pro, którą od razu aktualizowałem do 10. Tam FM się nie załączał. Sądziłem, ze to niekompatybilność, więc wróciłem do win7. Tutaj jednak też nie działa. Zainstalowałem aktualizacje karty graficznej, javy, directx, przeinstalowałem grę przy wyłączonym firewallu, zainstalowałem patch 6,0,3, uruchamiam jako administrator w trybie zgodności z winxp SP3 i dalej nic. Na forach anglojęzycznych nie znalazłem rady. Wpadła mi do głowy myśl, czy może to po prostu płytka po latach jest już tak zużyta, że nie działa? Nadmienię szczerze, że płyta dodatkowa z patch 6.0.3 jest lekko zapleśniała :(
Jak ugryźć temat? Czy to wina windy czy płyty?
Pytanie jeszcze z innej beczki. czy parametry piłkarzy na fm pc i fm handheld są takie same? Jak edytować handheld? Może jest jakaś łatka zastępująca którąś zagraniczną ligę ligą polską?

 D.J. MAC. Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.03.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.03.2016 22:07    #1
Za dużo pytań w jednym wpisie?

 D.J. MAC. Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.03.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.04.2016 23:03    #2
Dobra rozumiem, że FM06 jest już poza zasięgiem zainteresowań. Ja też go odpuszczam. Dzisiaj przyszło do domu pudełeczko z zafoliowanym FM2011! Ciekaw jestem, czy klucz steam w środku będzie działał. Chociaż i tak nie mam konta. Nie wiecie, czy jakos inaczej nie mogę odpalać gierki bez ciągłego nadpalania płyty?

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.