FM 17 - Atrybuty Managera

 Kouo Partyzant

Postów: 19
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.12.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.06.2017, 09:21    Pytanie
Cześć.

Może ktoś wie.
Czy zmieniło się w FM 17 coś pod względem przyrostu atrybutów managera, którym gramy?
Jak sytuacja odnośnie licencji? Czy gdy zdobywamy nową licencje to automatycznie nam rosną atrybuty?

Próbował może ktoś zacząć grę z najgorszym możliwym managerem, aby zobaczyć rozwój atrybutów?

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.06.2017 13:06    #1
Ja tak gram. Oto moje atrybuty ze startu:



I owszem, rosną one wraz z podnoszeniem kwalifikacji. Obecnie mam UEFA B, oto mój profil w sezonie 19/20:



Ciekawostką jest, że atrybuty rosną także wraz z upływem czasu, niezależnie od dokonań - tylko wolniej. Zauważyłem to, testując dodatek ESA18 na przestrzeni 15 lat. Spójrz - nigdzie nie pracowałem, życie na urlopie, a moje liczby (i reputacja!) wzrosły (do tego stopnia, że grająca w Ekstraklasie Lechia zaprosiła mnie - zupełnego anonima - na rozmowę).



W późniejszym wieku (chyba jakoś po pięćdziesiątce), atrybuty i reputacja częściowo spadły, ale nie mam już save'a z tamtej symulacji.

Jak widać, jedynymi atrybutami, które w ogóle nie drgnęły, są:
- praca z juniorami (pewnie musiałbym prowadzić jakąś drużynę juniorską)
- zdolność do adaptacji (z racji faktu, że nie zmieniałem klubów/krajów)
- poziom dyscypliny (może to wynikać z faktu, że zlecam trening asystentowi, ale nie mam pewności)

Mam nadzieję, że wyczerpałem temat :) Pozdrawiam

// Edytowano 4 razy, ostatni raz 23.06.2017 o godz. 13:13

twitter.com/Ceyvol

 Kouo Partyzant

Postów: 19
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.12.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.06.2017 13:24    #2
Dzięki wielkie. :)
Wyczerpałeś :)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.