FM 15 kontrakty

 zolahc Młody aktywista

Postów: 687
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.03.2015 20:39    #11
Może być też tak, że wiedzieli, że w lepszym klubie mogą wyciągnąć dużo wyższą pensję, stąd takie wymagania. Tak wiem, trochę to wszystko zagmatwane :P

 Gietz Polski Szef Researchu

Postów: 551
Grupa: Moderator
Dołączył: 08.03.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.03.2015 22:07    #12
Wpływ ma ilość zainteresowanych klubów, średnie pensje dla zawodników o tym samym statusie w danym klubie i moment okienka. Dodatkowo Ruch ma ograniczenie pensji i po prostu nie może dać więcej. Sporo jest takich sytuacji w prawdziwej piłce.

 Shrek Partyzant

Postów: 275
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.11.2007
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.03.2015 10:43    #13
We wcześniejszej wersji Fm ( bodajże 11) bardzo sprytnym sposobem na zmniejszenie pensji w kontrakcie było połechtanie ego piłkarza.
W Fm 2014 piłkarz zgadzał się na niższą pensję kosztem dużo większej kwoty za podpisaniu kontraktu ( bardzo fajna sprawa przy długich kontraktach). Ogółem informacje z raportu scouta, dotyczące zarobków są ważne, ale nie są kluczowe, dlatego przy odpowiednio nastawionym agencie + umiejętnościach rozmowy z piłkarzem da się zrobić naprawdę korzystną ofertę.
Najlepszy przykład to chociażby Nuno Gomes w 14 w moim Vaslui. Z pensji 16 tys tygodniowo, po rozmowach, powiększeniu kwoty przy podpisie + bonusach zszedł do bodajże 9,5 co było moim maksem.

Podejrzewam, że algorytmy w 15 działają w podobny sposób, więc trzeba próbować i nie zrażać się po niepowodzeniach. ( w 15 nie grałem)

Jedna rzecz, która mnie denerwuje w każdej wersji - uzdolnieni juniorzy z topowych klubów, którzy są zwalniani z tychże klubów, bo są za słabi na nie, ale zbyt dumni by podpisać z jakimś europejskim, czy krajowym średniakiem ( ba, nawet nie chcą ponegocjować), by po pół roku zakończyć karierę ( Giorgios Efreem z Rangersów, czy Pogba z FM 11 - obu miałem wypożyczonych, ale jak przyszło do podpisania kontraktu to Boro było dla nich za słabe) - czy coś się w tym względzie zmieniło?

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.