FM 13 opcja budowy stadionu niedostępna.

 Godlike87 Partyzant

Postów: 30
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.07.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.06.2013, 19:33    Pytanie
W 2031 wybudowano mi nowy stadion jednak obecnie jest on już za mały a rozbudować się go nie da. Od 3 sezonów opcja budowy nowego stadionu jest nie dostępna a po najechaniu na nią jest mniej więcej taka notka "Budowa nowego stadionu w obecnej sytuacji jest nie wskazana" kasa to nie problem bo mam jej wystarczająco. I nie wiem czy w grze jest limit że możliwa jest budowa nowego stadionu tylko raz czy mam jeszcze poczekać kilka sezonów?

 kaseta1 Partyzant

Postów: 120
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.01.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.06.2013 20:08    #1
Od kiedy gram w FMa to stadion udało mi się wybudować RAZ. Byłem pewny, że coś się zbugowało - kilka lat frekwencja na poziomie 95-97%, rywale mieli stadiony po 5-6 tysięcy miejsc ( ja 570 :) ), a opcja budowy nowego nieaktywna. Oczywiście to samo rozbudowa. A tu nagle BĘC, w maju, ni z tego ni z owego wiadomość: "Zarząd uznał, że należy wykorzystać niedawne sukcesy klubu i wybudować nowy stadion". 9-milionowa pożyczka spłacana do 2045 roku, ale stadion stoi jak ta lala - 15 tysięcy miejsc. Budżet oczywiście szaleje, 20 milionów profitu z biletów w poprzednim sezonie. Już 3 razy rozbudowywany, obecnie 26 tysięcy miejsc.

 Bodzi1 Partyzant

Postów: 62
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.12.2007
Skąd: Kolbuszowa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.06.2013 23:48    #2
Jak masz nowy stadion to nie ma opcji żeby Ci jeszcze jeden wybudowali. Musisz poczekać kilkanaście lat. Nie wiem ile dokładnie ale myślę że koło 15...

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.06.2013 13:07    #3
Może nowy stadion trzeba wybudować do maxa jego możliwości i dopiero atakować o nowy stadion?
Pytał ktoś o to na stronce SI?

 zolahc Młody aktywista

Postów: 687
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.06.2013 13:29    #4
jest tak jak napisal Bodzi1, chociaz zdarza sie, ze zarzad sam zdecyduje o budowie nowego stadionu przed uplywem 15 lat, innej mozliwosci nie ma

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.