FM 13 - skaczące wartości piłkarzy, obrotu finansowego i budżetu.

 cardster Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.11.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.11.2013, 04:31    Pytanie
Witam!

Jest to mój debiut na forum. Problem mam następujący. Prowadzę Legie od 12 sezonów, sprowadziłem już sporo konkretnych zawodników o bardzo dobrych atrybutach ale ich wartość ciągle stała na wysokości od 5mln do góra 8 mln zł. Cena nie zmieniała się mimo ich dobrej formy i światowej reputacji. Początkowo myślałem, że jest to spowodowane tym, że w rzeczywistości ceny piłkarzy w polskiej lidze faktycznie nie przekraczają 5mln euro, to i w grze to zastosowali. Jednak po przed ostatnim sezonie nagle ceny moich zawodników wskoczyły do kwot odpowiadających ich wartości. Niestety, wraz z końcem mojego ostatniego sezonu, wartość piłkarzy znów wróciła do śmiesznych kwot, co gorsza w czarodziejski sposób roczny obrót klubu wyniósł 120 mln zł mimo iż ubiegłoroczny wyniósł ponad 600 mln zł. Jakby tego było mało, budżet transferowy ustawili na 8 mln zł a co sezon wydawałem średnio 80 mln złotych na wzmocnienia. Ktoś może powiedzieć, że może faktycznie mało zarobiłem w tym sezonie,lecz będzie w błędzie. Wygrałem co się dało a sytuacja finansowa klubu była w świetnej kondycji. Gra jest oryginalna, bez żadnych dodatków oprócz oficjalnego uaktualnienia. Dodam jeszcze, że gra przestała mi dawać nagrody za osiągnięcia, np nie dostaje odznaki za hat trick i tego podobne, może to wina steam? Jak miał ktoś podobny problem to proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.