FM 12 Handheld

 Arturo.RMCF Partyzant

Postów: 76
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.10.2010
Skąd: BsC
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.09.2012, 22:17    #1
Witam, otóż mam taki problem. Mam FM 12 handheld, odpalam, ustawiam taksę i all przegrywam. Tam jest coś takiego przy zawodniku jak "ulibiona pozycja" no i jak np. Tevez ma bodajże Kompletny napastnik, to ustawiam go tak i wszystkich innych według ich ulubionych pozycji i grają piach, ustawiam ich "po swojemu" i też piach. Gra na ogół nie ma co się równać z wersją PC, ale no nic nie mogę wygrać, a nie mam takiego pola do popisu jak na PC. Na kompie wygrywam w mniejszym lub większym stopniu, ale tam to kompletnie nic nie idzie. Grałem Milanem, to wygrałem bodajże z Cesseną i z Interem, pozostałe 4 mecze to remisy lub porażki i mnie zwolnili, w City kupiłem Hummelsa i Rodwella (jeszcze go tam nie było) ustawiałem najlepszych itd. i remisuję z Boltonem, przegrywam ze średniakami. Grałem Realem, to przegrałem z Sevillą, Mallorcą...
Coś ze mną nie tak, czy to ta gra taka niebardzo? ;D Ma ktoś coś nt. taktyk do tego czy coś?

 Arturo.RMCF Partyzant

Postów: 76
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.10.2010
Skąd: BsC
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.09.2012 01:58    #2
Żeby nie zaśmiecać forum kolejnym moim już tematem, to zapytam: Jest jakieś uaktualnienie FM'a 11.3? O te letnie okno co było teraz (Song w FCB, Modrić w RM itd.)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.