FM 10 - licencja

 trepkos Partyzant

Postów: 16
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.07.2007
Skąd: W-wa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.10.2009, 17:24    Pytanie
Kilka pytań (nie wiem czy odpowiedzi są już znane):
Czy w FM 10 będzie taki sam system aktywacji FM'a, oraz możliwość zainstalowania go wyłącznie na 5 komputerach. Czy po instalacji i aktywacjia płyta jest potrzebna do gry?
z góry dzięki

 qstosh Przodownik pracy

Postów: 945
Grupa: Ekspert
Dołączył: 09.11.2006
Skąd: -
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.10.2009 17:30    #1
Z tego co czytałem to ma być kilak zmian. Podobno do instalacji nie będzie potrzebny internet, o ile się nie mylę to będzie możliwość instalacji na większej ilości komputerów niż 5 (ale muszę to jeszcze sprawdzić), ale na pewno będzie można grać w fm10 bez płyty w dvd.

Poczytaj sobie np. tu

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 20.10.2009 o godz. 17:32

Użytkownik uznał post za pomocny

 szfedo Przodownik pracy

Postów: 1111
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.09.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.10.2009 17:32    #2
[quote=qstosh](...) ale na pewno będzie można grać w fm10 bez płyty w dvd.[/quote]

Przecież w FMa 09 też można było pogrywać bez płyciszy ;>

Użytkownik uznał post za pomocny

 qstosh Przodownik pracy

Postów: 945
Grupa: Ekspert
Dołączył: 09.11.2006
Skąd: -
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.10.2009 17:41    #3
Serio? :)
Ja na laptopie mam zainstalowanego TYLKO fm'a więc i tak płyty prawie nie wyjmowałem :D a jeśli już musiałem ją wyjąć, to przed odpaleniem ją wrzucałem do nośnika ponownie bo nie pomyślałem nawet że gra działa bez płyty :)

W każdym bądź razie według tego co pisał nasz Podsekretarz w Ministerstwie Literatury:
[quote=rondel]Dobrą wiadomością jest również to, iż po zainstalowaniu gry obojętnie jakim sposobem nie będziemy potrzebowali płyty DVD, by ją uruchomić.[/quote]
Więc w odpowiedzi na pytanie trepkos'a które dotyczyło FM2010....płyta nie będzie wymagana do odpalenia gry :)

 M3_PL Partyzant

Postów: 24
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.08.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.10.2009 17:55    #4
Z czego co słysazałem to będzie można więcej niż na 5 kompach, ale nie jestem na 100 % pewny . POZDRO ;P

 szfedo Przodownik pracy

Postów: 1111
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.09.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.10.2009 18:06    #5
[quote2=qstosh]Serio? :)
Ja na laptopie mam zainstalowanego TYLKO fm'a więc i tak płyty prawie nie wyjmowałem :D a jeśli już musiałem ją wyjąć, to przed odpaleniem ją wrzucałem do nośnika ponownie bo nie pomyślałem nawet że gra działa bez płyty :)

W każdym bądź razie według tego co pisał nasz Podsekretarz w Ministerstwie Literatury:
[quote=rondel]Dobrą wiadomością jest również to, iż po zainstalowaniu gry obojętnie jakim sposobem nie będziemy potrzebowali płyty DVD, by ją uruchomić.[/quote]
Więc w odpowiedzi na pytanie trepkos'a które dotyczyło FM2010....płyta nie będzie wymagana do odpalenia gry :)[/quote2]

Sam się zdziwiłem :D bo kupiliśmy na spółe Fma z kumplem i tera czy będzie chodzić bez płyty i działa. Ale być może to dlatego, że instalka poszła przez steama... Bo tej pierwszej opcji (Unilock?) nie próbowałem. Ale też teraz w FM10 podobno nieograniczona ilość kompów. W co jednak szczerze wątpię.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 20.10.2009 o godz. 18:08

 trepkos Partyzant

Postów: 16
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.07.2007
Skąd: W-wa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.10.2009 21:03    #6
wielkie dzięki za odpowiedzi, pozdro :D

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.