fm 08 gra w oknie

 Frenzibizi Partyzant

Postów: 35
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.01.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.07.2013, 23:28    Pytanie
Witam mam problem z odpaleniem fm 08 w oknie. windows 7. próbowałem dodac do skrotu dopis -small_screen -windowed ale nic to nie zmienilo . Proszę o pomoc

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.08.2013 19:45    #1
C:\Program Files\Guild Wars\Gw.exe" -windowed


musisz dać tam spację tak jak w przykładzie powyżej, sprawdź i napisz czy działa ;)

w 13 mam coś pojebane bo jak kliknę na obudowie lapka przycisk previous(który powinien działać w odniesieniu do odtwarzaczy) to mi właśnie przechodzi w tryb okienkowy a ponowne klinknięcie wraca do pełnego ekranu

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 11.08.2013 o godz. 19:47

 zolahc Młody aktywista

Postów: 687
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.08.2013 19:50    #2
albo sprobuj podczas gry wcisnac alt + enter

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.