Fifa vs PES

 Falcon Przodownik pracy

Postów: 1071
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.09.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.03.2012, 20:22    #1
Co sezon powraca odwieczny problem w co zagrać. Ja w tym roku grałem zarówno w kopankę panów z Konami jak i EA Sports. I jestem cholernie zawiedziony, z jednej jak i drugiej. Zacznę od PES. Na początek na pewno plus za tryb Champions League. Idzie się poczuć jak przed telewizorem. Reszta to już niestety minusy. Bramkarze, istny dramat w tej edycji. Po prostu szlag mnie trafiał i niejednokrotnie miałem ochotę wyrzucić monitor kilka pięter niżej. Ich interwencji nie da się nawet opisać. Następnie strzały z rzutów wolnych wykonywanych przez komputer. Nie wiem czy to tylko u mnie ale 90% jak nie więcej wolnych z 20-30 metrów kończyło się bramką obojętnie czy strzelał Ronaldo, czy jakiś ogór( niczym w fm). Gra jest bardzo dynamiczna.
Teraz czas na Fifę. Fifa jak Fifa, znowu bije od niej przynajmniej w moim odczuciu straszna sztuczność. Brak polotu w akcjach, rozgrywka strasznie wolna. Jeśli chodzi o grę komputera to nie wiem czy znowu to tylko u mnie występowało czy też nie, ale zdecydowaną większość bramek jakie traciłem to był wjazd w pole karne wzdłuż linii bocznej i wyłożenie piłki. Przez 2 sezony( tyle starczyło mi chęci ) nie straciłem ani jednej bramki z dystansu czy też stałego fragmentu.Wszystkie bramki jakie traciłem to były gole z pola karnego. Podsumowując jak dla mnie obydwie kopanki w tym sezonie są strasznie słabe, a ja sam wciąż napieram w nieśmiertelnego PES 6.
"Dziś tylko zwycięstwo i nic nie wchodzi w grę"

 zachi Zgred Manifestant

Postów: 2902
Grupa: Moderator
Dołączył: 19.12.2002
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.03.2012 20:28    #2
Ja mój czas dzielę po równo - między ISSem (emulator PSX) oraz PESem 2011 - i uważam, że to najlepsze gały wszechczasów :). Ale jako zwykle - to kwestia gustu, ponieważ maniacy Fifolki mają pewnie inne zdanie...
Jest tylko jeden Bug - to Football Manager.

 Lucasinho Ekspert

Postów: 2450
Grupa: Ekspert
Dołączył: 28.04.2007
Skąd: Wołomin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.03.2012 20:29    #3
PES 2012 rulez.
lucasinho.blox.pl

 repus Młody aktywista

Postów: 448
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.12.2011
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.03.2012 20:42    #4
Zagraj sobie bramkarzem w trybie "Zostań gwiazdą" w fife 12. Totalna klapa, potrafią rozgrywać chyba z 30 minut pod polem karnym i nie strzelają a ja sobie tylko ręce męczę chodząc bramkarzem po bramce. Druga sprawa to Crash Dumpsy, nie idzie zagrać bo mi ciągle wyskakują. Jeśli chodzi o PES 2012 to najbardziej mnie denerwuję menu. Całkowicie zrypane. Tryb menadżerski też powinni trochę dopracować.
Cudze błędy mamy przed oczyma, własne za plecami.

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.03.2012 20:58    #5
PES-a 2012 trawiłem przez jakiś czas w Become a Legend, do momentu gdy atrybut strzałów urósł mi do prawie maksimum. Przefrunąłem w sekundę z Excelsioru (1 sezon), przez Ajax (dwa), Man Utd (jeden) do Realu (drugi), w ostatnich trzech sezonach pakując po czterdzieści kilka bramek w sezonie. Na najwyższym poziomie oczywiście. Nuda.
twitter.com/Ceyvol

 cosnek Młody aktywista

Postów: 523
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.04.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.03.2012 21:14    #6
PES ma fajny moduł Become a Legend i oczywiście LE i LM. Ale FIFA ma lepszy tryb menedżerski i gameplay na wyższym poziomie. Dużym plusem są licencje. Lepsza FIFA.

 Amikowiec Młody aktywista

Postów: 483
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.03.2010
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.03.2012 21:39    #7
Panowie mógłby ktoś z was mi dać zrzut ekranu waszych ustawień klawiszy w PES-ie 2012? Bo ja nie mogę wygodnie sobie poustawiać.

 repus Młody aktywista

Postów: 448
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.12.2011
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.03.2012 21:49    #8
A wgl jak się robi triki w PES 2012 ? Bo jakoś nie kumam bazy.
Cudze błędy mamy przed oczyma, własne za plecami.

 Zymon Partyzant

Postów: 1124
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.04.2010
Skąd: Iława, Szałkowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.03.2012 21:58    #9
Ja gram cały czas w PES 6. Najlepszy. Z chęcią też bym sonie pograł w PES 5 ale nie mam nawet z kąd go załatwic ;( a Fifa hmm? Dla mnie najlepsza Fifa 2008.
był - będzie - jest zawsze IKS!

 repus Młody aktywista

Postów: 448
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.12.2011
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.03.2012 22:01    #10
Ja mam PES 05. Na PS 2
Cudze błędy mamy przed oczyma, własne za plecami.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.