FC Liverpool - mało strzelanych bramek

 krausinho Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.10.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.09.2013, 12:10    Pytanie
Witam, mam problem ze swoim składem FC Liverpool, mianowicie strzelam strasznie mało bramek przeciwnikom mimo ze w meczu nieraz mam po 20-30 strzałów na bramkę! Sporadycznie uda się wygrać 4-0 ale to były może 2-3 mecze w sezonie. Gram taktyką 4-1-1-3-1, BR- Muslera, OP- Johnson/Kelly, OŚ- Skrtel/Sakho, OŚ- Agger, OL-Enrique/Cissokho, DP - Lucas Leiva , PŚ- Cabaye, OPP- Gerrard/Reus, OPŚL- Coutinho, OPL- Sturridge/Susaeta, N- Suarez/Lewandowski.
Styl- sztywny
Strategia - kontratak
podania bezpośrednie
większa swoboda taktyczna
odbiór agresywny
krycie strefowe
Tak jak wspomniałem rażąca nieskuteczność i nie wiem czym to może być spowodowane! Złe ustawienia które podałem powyżej? Również często tracę bardzo głupie bramki mimo ze mam miażdżącą przewagę na przeciwnikiem. Czy mielibyście jakieś porady dotyczące taktyki bądź też treningu a nawet ewentualnych transferów do LFC? Zależy mi żeby kilka tych goli strzelać a nie w każdym meczu biedzić po 1-0 czy 2-1.

Drugim pytaniem, które już pewnie niejeden użytkownik zadał, to jak sprawdzić potencjalne CA i PA newgenów? Chciałbym sprowadzić kilka młodych dobrych zawodników oraz ich wytrenować a nie bardzo wiem jak mogę to zrobić :)

z góry dziękuje za pomoc

 wczesny Partyzant

Postów: 51
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.09.2013 15:17    #1
Ad. 1 Daj statystyki z meczu, w którym miałeś tak dużo strzałów i mało bramek.
Ad. 2 FMRTE, Genie Scout

 krausinho Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.10.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.09.2013 20:05    #2

 wczesny Partyzant

Postów: 51
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.09.2013 09:00    #3
bardziej mi chodziło o statystyki ile było strzałów z dystansu itd, ale ok :) coś tych dwóch na szpicy ma słabe noty, może mają polecenia, których nie są w stanie wykonywać? jeżeli masz w meczu 100% sytuacje to jeszcze nie jest tak źle, bo oznacza, że organizacja gry jest dobra tylko napastnik do dupy... Gorzej jeżeli nie stwarzasz sytuacji, wtedy może być problem w poleceniach dla zawodników. Ogólnie można by dyskutować godzinami... Tak wiec sprawdź czy masz sytuacje, jeżeli tak to ile, jeżeli mało=taktyka, jeżeli dużo= pokombinuj z napastnikami.
Ciężko ogólnie odpowiedzieć nie widząc meczu lub skanów.

 Morrfi96 Partyzant

Postów: 245
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.02.2013
Skąd: Płock
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.09.2013 19:38    #4
[quote="krausinho"]http://s1.pokazywarka.pl/i/2293979/629371/liverpool-west-brom-widok-ogolny-widok-ogolny.jpg
http://s1.po(...)olny.jpg

Pierwsze lepsze dwa mecze..[/quote]
2 mecz <3

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.