Europejskie puchary

 Gieorgij Partyzant

Postów: 241
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2012
Skąd: Arrakis
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.07.2013, 14:16    #1
Nowy sezon czas zacząć, a tutaj może pogadamy o europejskich pucharach, co? Na początek komplet wyników naszych zespołów:

LM:
The New Saints FC - Legia Warszawa 1:3

LE:
FC Honka - Lech Poznań 1:3
Karabach Agdam Baku - Piast Gliwice 2:1
Śląsk Wrocław - Rudar Pljevlja 4:0


Pierwsze mecze drugiej rundy Ligi Mistrzów/Ligi Europy za nami. I jak wam się podobały polskie zespoły? Chyba Śląsk wypadł najlepiej, ale także chyba miał najsłabszych rywali, których i Widzew/Podbeskidzie powinno pojechać. Reszta wypadła od średnio po słabo. Potencjalni rywale w kolejne rundzie to:

Sligo/Molde - New Saints/Legia

Žalgiris/Pjunik - Lech/Honka
Śląsk/Rudar - Club Brugge
Piast/Karabach Agdam Baku - Anórthossis/Gefle IF

Molde to już zupełnie inny zespół, sprzedał już piłkarzy za 8 mln eurasków, do tego ostro dołuje w obecnym sezonie. Lech powinien znaleźć się w rundzie play-off bez problemu, za to Śląsk chyba zakończy przygodę na trzeciej rundzie. Pytanie czy Piast da radę w Gliwicach pokonać Karabach?

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 19.07.2013, 14:17

Dziennik czyli blog wielotematyczny

FM12: Legia Warszawa (06.11 - 08.12) | Brighton & Hove Albion (10.12 - 11.13) | Anderlecht Bruksela (11.13 - )

 dZiX Partyzant

Postów: 161
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.06.2011
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.07.2013 15:55    #2
Śląsk świetnie wczoraj zagrał, ale rywal na to po prostu pozwolił. Zobaczymy jak to będzie z Club Brugge. Jestem pełen wiary! Ale będzie ciężko.

Legia odpadnie w dwumeczu z Molde (prawdopodobnie). Jeżeli Piast awansuje do kolejnej rundy i będzie grał z Anórthossis lub Gefle IF to będzie dla nich ogromny sukces.

Myślę, że Lech spokojnie sobie poradzi z Honka i kolejnym przeciwnikiem.

 lucasfcinter Wybitny Literat

Postów: 286
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.12.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.07.2013 16:00    #3
Piast da radę, tak mi się przynajmniej wydaje. Strzelili bramkę na wyjeździe, a to dużo daje. Legia powinna spokojnie Molde przejść. Na tą chwile Norwegowie są po prostu słabi.

Brawo The Social One! Zawsze wierzyłem. Eldorado nie ma końca.

 Robsson93 Partyzant

Postów: 764
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.07.2012
Skąd: Siedlce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.07.2013 16:54    #4
Lech powinien przejść dalej tak samo jak Śląsk. Piast ma trochę trudniejsze zadanie ponieważ przegrali, ale chociaż udało im się strzelić bramkę i fajnie by było gdyby przeszli. Legia polegnie w dwumeczu z Molde( tak mi się wydaje, chociaż nie wiem jak się prezentuje ta drużyna).

 Gieorgij Partyzant

Postów: 241
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2012
Skąd: Arrakis
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.07.2013 18:17    #5
[quote="Robsson93"]Legia polegnie w dwumeczu z Molde( tak mi się wydaje, chociaż nie wiem jak się prezentuje ta drużyna).[/quote]

To na jakiej podstawie tak twierdzisz? Tylko ze względu na swoje sympatie i antypatie?
Dziennik czyli blog wielotematyczny

FM12: Legia Warszawa (06.11 - 08.12) | Brighton & Hove Albion (10.12 - 11.13) | Anderlecht Bruksela (11.13 - )

 Robsson93 Partyzant

Postów: 764
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.07.2012
Skąd: Siedlce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.07.2013 19:49    #6
[quote="Gieorgij"][quote="Robsson93"]Legia polegnie w dwumeczu z Molde( tak mi się wydaje, chociaż nie wiem jak się prezentuje ta drużyna).[/quote]

To na jakiej podstawie tak twierdzisz? Tylko ze względu na swoje sympatie i antypatie?[/quote]

Nie uważam żeby któreś z tych pojęć było tu dobrym określeniem. Nie jestem fanem ligi polskiej. Wiem za to jak jest z polskimi klubami w walce o europejskie puchary. Każdy się jara jak dana drużyna gra w lidze a tu wychodzi jak zwykle to samo, czyli rozczarowanie. Nie życzę źle polskim drużynom, ale po prostu wiem jak będzie.

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 19.07.2013 o godz. 19:53

 Gieorgij Partyzant

Postów: 241
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2012
Skąd: Arrakis
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.07.2013 19:54    #7
Ja się nie jaram, nie napalam ale sorry pisanie, że nie orientujesz się ale Legia pewnie odpadnie choć nie bardzo, poza kilkoma utartymi frazesami, wiesz dlaczego tak by miało być. Molde to był niezły zespół dopóki się nie rozprzedał, sprzedali kilku podstawowych zawodników i w tym sezonie są dopiero na dziesiątym miejscu, a od 3 do 10 kolejki wręcz byli czerwoną latarnią. Jeśli Legia nie będzie wstanie pokonać zespołu który przechodzi proces przebudowy i nie radzi sobie w lidze, choć broni tytułu, to w sumie może zrezygnować z walki o tytuł. Poza tym gdybym podchodził do tego tak jak tym to nie cieszył bym się jak głupi po golu Gola na Łużnikach chociażby.

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 19.07.2013 o godz. 20:05

Dziennik czyli blog wielotematyczny

FM12: Legia Warszawa (06.11 - 08.12) | Brighton & Hove Albion (10.12 - 11.13) | Anderlecht Bruksela (11.13 - )

 Robsson93 Partyzant

Postów: 764
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.07.2012
Skąd: Siedlce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.07.2013 20:14    #8
[quote="Gieorgij"]Ja się nie jaram, nie napalam ale sorry pisanie, że nie orientujesz się ale Legia pewnie odpadnie choć nie bardzo, poza kilkoma utartymi frazesami, wiesz dlaczego tak by miało być. Molde to był niezły zespół dopóki się nie rozprzedał, sprzedali kilku podstawowych zawodników i w tym sezonie są dopiero na dziesiątym miejscu, a od 3 do 10 kolejki wręcz byli czerwoną latarnią. Jeśli Legia nie będzie wstanie pokonać zespołu który przechodzi proces przebudowy i nie radzi sobie w lidze, choć broni tytułu, to w sumie może zrezygnować z walki o tytuł. Poza tym gdybym podchodził do tego tak jak tym to nie cieszył bym się jak głupi po golu Gola na Łużnikach chociażby. [/quote]

Uważam że Legia nie ma łatwego zadania, i że sobie pewnie nie poradzą. Wiele razy już była taka sytuacja że jakiś klub z polski po pierwszym meczu urwał punkt albo zdołał wygrać, a w rewanżu nie potrafili tego utrzymać. Nie ważne że byli "czerwoną latarnią", w eliminacjach mogą stanąć na wysokości zadania i sprawić niespodziankę.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.