EURO 2012 - menedżer - dyskusje

 Szemek Ekspert

Postów: 2024
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.10.2007
Skąd: Boguszów- Gorce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.06.2012 17:16    #11
[quote]Ale jak sprawdzić czy obrońca zagrał dobry mecz?[/quote]

To byłyby punkty za dobrą notę na uefa.com i raczej dla wszystkich zawodników, a nie tylko obrońców
"To tylko Internet k*rwa."

 kaka222 Partyzant

Postów: 347
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.06.2008
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.06.2012 18:00    #12
Mamy podawać pełne składy na dana kolejkę na trzy godziny przed pierwszym meczem danej kolejki. Wybieramy ta osiemnastke na cały turneij czy też zmieniamy co kolejkę ?

 Szemek Ekspert

Postów: 2024
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.10.2007
Skąd: Boguszów- Gorce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.06.2012 18:11    #13
Wybierasz jedną 18 na cały turniej.
"To tylko Internet k*rwa."

 Palimpsest Młody aktywista

Postów: 1212
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.05.2008
Skąd: Stołeczne Królewskie Miasto Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.06.2012 18:17    #14
Taki drobiazg, a może cieszyć. Dodaj do swojego postu link do transfermarkt.de, będzie wówczas wszystko pod ręką, nawet dla leniwych;) Może jakaś ranga dla zwycięzcy np.: 'Bukmacher'?

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 07.06.2012 o godz. 18:19

@

 Mar1992 Przodownik pracy

Postów: 1637
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2008
Skąd: Budzyń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.06.2012 18:39    #15
Ciekawe, czy ktoś weźmie do zespołu C. Ronaldo? :P

 Szemek Ekspert

Postów: 2024
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.10.2007
Skąd: Boguszów- Gorce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.06.2012 19:48    #16
[quote="Palimpsest"]Taki drobiazg, a może cieszyć. Dodaj do swojego postu link do transfermarkt.de, będzie wówczas wszystko pod ręką, nawet dla leniwych;) Może jakaś ranga dla zwycięzcy np.: 'Bukmacher'?[/quote]

Co do rangi, to możemy popytać u "góry", w sumie ciekawy pomysł. Zobaczymy ile osób zdecyduje się wziąć udział. Może później sklecę najpopularniejszą 11. Okazuje się, że 180 mln € to trochę mało, jak na 18 piłkarzy.

[quote="Mar1992"]Ciekawe, czy ktoś weźmie do zespołu C. Ronaldo? :P[/quote]

Ja wziąłem Riberiego, jest połowę tańszy i już ciężko mi było wymyślić solidnych graczy na inne pozycje.

Edyta mówi, że Jacko zaszalał i ma 5 Polaków w podst. 11 oraz 2 na ławce :)

// Edytowano 2 razy, ostatni raz 07.06.2012 o godz. 19:54

"To tylko Internet k*rwa."

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.06.2012 19:50    #17
Wątpię. W Rooneya też. Ale głupizna z tym ustawieniem. Powinno być po prostu, że ma być bramkarz, ale reszta do woli. Dlaczego? Ano dlatego, że Prandelli już by sobie nie zagrał, a bardzo możliwe że Włosi wyjdą trójką w defensywie. Poza tym, ustawienie jest kretyńskie. Jak gram DPŚ, to nie gram z dwoma napastnikami. Chyba, że w niesymetrycznym ustawieniu, ale jak wiadomo, lepiej symetrycznie.

Mało na mistrza, zwłaszcza przez Hiszpanów. Anglicy tani, Niemcy ujdą. No i Polacy taniocha :D.

Bukmacher? Już prędzej jakiś snajper wyborowy. A po co ten link? Każdy może sobie wejść, poza tym wszystkie wyceny są już w jednym miejscu.

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 07.06.2012 o godz. 19:54

"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 Szemek Ekspert

Postów: 2024
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.10.2007
Skąd: Boguszów- Gorce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.06.2012 19:58    #18
Ustawienie jest po to, żeby ludzie nie brali samych ofensywnych pomocników, którzy mają większa szansę punktować asystami i bramkami. Poza tym 4-1-3-2 daje sporo opcji :) Był temat do podawania propozycji, to nikt nic nie napisał. Czekaliśmy z Falconem dosyć długo z całą zabawą.
"To tylko Internet k*rwa."

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.06.2012 20:04    #19
A co do tej oceny.Wystarczyłoby brać je np. z 5 witryn i wyciągać średnią. No, Szemku, taki chętny jesteś do pomocy, mam nadzieję, że nie będzie potem narzekania, że tyle meczów i tyle faktów do weryfikacji.

A jakie Ty tu widzisz opcję? Opcji brak, a już pisanie, BP, to przesada. Rosja nie ma DPŚ-a? Jak zresztą kilka drużyn. Trzeba było zostawić. Bramka, obrona, pomoc, atak. Poza tym słyszałeś o uniwersalności? Sprawdź sobie ile meczów w ataku zagrał Reus, chciałem go na skrzydło i nie mogłem. Bezsens.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 07.06.2012 o godz. 20:07

"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 Szemek Ekspert

Postów: 2024
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.10.2007
Skąd: Boguszów- Gorce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.06.2012 21:55    #20
Co Ty znowu wymyślasz? Wyciąganie średniej ocen z 5 witryn? Mało z krzesła nie spadłem. Jeżeli się tego nie podejmiesz, to nie ma opcji. Kto miałby to robić? Pozycje piłkarzy zostały wzięte z transfermarkt.de pretensje możesz kierować do nich. Ceny też chcesz weryfikować? Po to wpisałem to w regulaminie, żeby uniknąć takich pretensji jak Twoje, ale widzę, że nie chciało Ci się tego przeczytać. Nie będzie żadnych dodatkowych opcji w punktacji.

Zażalenia w sprawie ustawienia? Trzeba było uczestniczyć w procesie przygotowania tej zabawy, proste. Tobie nikt nie kazał ustawiać skrzydłowych, po co takie coś? Miałeś tylko wymienić pomocników. Nikogo nie obchodzi jak ich ustawisz. Napisałem Ci po co był DPŚ, to był nasz pomysł z Falconem. Nikt inny nie chciał brać udziału w przygotowaniu tego, więc jest po naszemu i koniec. To prosta gra, a nie FM. Nie świruj, bo masz wymagania jakbyśmy z Falconem byli co najmniej SI Games albo inne EA Sports.

Nie rozumiem Cie, dostałeś wszystko pod nos, nie musi Ci się podobać. To nie jest profesjonalna robota, tylko zabawa na miarę naszych niewielkich, technicznych możliwości.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 07.06.2012 o godz. 22:27

"To tylko Internet k*rwa."

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.