EURO 2012

 leo21 Młody aktywista

Postów: 669
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.07.2011
Skąd: Stryków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.04.2012 19:23    #11
Jak to nie mamy ładnych buzi prowadzących http://www.googl(...)sQ9QEwAA A poza tym ma cos jeszcze ładnego :D

 danielinho Partyzant

Postów: 94
Grupa: Ekspert
Dołączył: 30.07.2008
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.04.2012 20:05    #12
Choć było to pewne, zawiodłem się na komentatorach Euro. Do Szpakowskiego nic nie mam i nie wyobrażam sobie meczu Polski bez niego. Reszty z TVP nie trawię. Dla mnie idealną sytuacją byłoby, gdyby np. mecze Francji komentował Tomasz Smokowski, a Anglii Twarowski z Nahornym.

 DeadMan Partyzant

Postów: 344
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.05.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.04.2012 10:11    #13
[quote="Palimpsest"]Po prostu nie lubię Kowalczyka, czemu mam to ukrywać? ;) Mam wrażenia, że myślenie przychodzi mu z niemałym wysiłkiem.

@szemek
Szpaku rządzi, jest niekompetentny często wali gafy, ale potrafi przekazać emocje i zbudować nastrój.[/quote]
Dokładnie. Bardzo mi brakuje meczów ze Szpakowskim w roli komentatora. Zgadzam się też w sprawie Kowalczyka, inteligencją to on nie grzeszy, za to do krytykowania zawsze pierwszy:D

Na Euro nie licząc oczywiście naszych będę za Włochami.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 27.04.2012 o godz. 10:13

 Palimpsest Młody aktywista

Postów: 1212
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.05.2008
Skąd: Stołeczne Królewskie Miasto Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.05.2012 21:34    #14
http://fakty(...)791808,3

Czy to faktycznie wg. Was możliwe? Chociaż cały turniej nad Wisłą kusi, ale jednak żal by mi było wówczas trochę Ukraińców. Zasłużyli sobie na ten turniej. Przypuszczam, że czeka na niego wielu ludzi, i równie wielu poświęciło serce by się do niego przygotować. Nie powinno im się go odbierać z powodu działalności reżimu.
@

 loswariatos Młody aktywista

Postów: 444
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.02.2006
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.05.2012 16:24    #15
Jakoś igrzysk w Chinach nie bojkotowali a prawa człowieka są tam łamane zdecydowanie częściej i w większym stopniu. Jak dla mnie to szukanie sensacji.
meglio fascista che frocio

 WariatCFC Młody aktywista

Postów: 306
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.05.2012 16:33    #16
[quote="loswariatos"]Jakoś igrzysk w Chinach nie bojkotowali a prawa człowieka są tam łamane zdecydowanie częściej i w większym stopniu. Jak dla mnie to szukanie sensacji.[/quote]

Jaka jest pozycja Chin, a jaka Ukrainy?
[quote="hapek"]Z drugiej strony zal mi cie po pewnie jestes za polonia gieksa dyskobolia warszafka, albo inna legła poległa która kradła pilakarzy innym kluba, albo wisla skisla tak jak ty, a moze lechia olimpia poznan gdansk, albo ruchowi chorzowskie psy[/quote]

 Leo146 Partyzant

Postów: 149
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.01.2010
Skąd: Zgierz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.05.2012 17:20    #17
Wiadomo ze Chiny sa krajem lepszym gospodarczo, dzieki czemu rozdaja karty. Takiego kraju zachodnia Europa bala sie przycisnac. Za to z Ukraina to juz co innego. Co do samego Euro, to uwazam ze nie powinni go odbierac Ukrainie, choc wizja Polski organizujacej w samotnosci taka impreze jest mila. Nie nalezy jednak zapominac o tym ze Ukraincy przygotowywali sie do tego rzetelnie, wobec czego glupio byloby w ostatnim momencie zabrac im cos tak pieknego. Jesli dojdzie do tego ze Ukraina straci euro, to cala ta sytuacja nie uderzy w Janukowycza, tylko w Ukraincow. Najbardziej denerwujace jest to, ze politycy mieszaja sie tam, gdzie ich byc nie powinno.

 WariatCFC Młody aktywista

Postów: 306
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.05.2012 19:59    #18
Przecież UEFA wiedziała o tym wszystkim przy dawaniu im organizacji turnieju, to żadna nowość. Teraz nagle wielki płacz i bojkot, a 5 lat temu o takim scenariuszu nie pomyśleli.
Polska jest sama sobie winna, że organizuje jeden z ważniejszych turniejów w historii z takim krajem, jak Ukraina.
Poza tym na Ukrainie są jeszcze gorsze drogi, hotele, stadiony i lotniska niż w Polsce. Ten turniej to będzie jedna wielka kompromitacja, prezydent wystosowuje jakieś śmieszne i głupie oświadczenia, pełno wkurwionych ludzi zamierza protestować i blokować drogi, sprzedawcy i właściciele lokali już podnoszą ceny, przy czym tracą Polacy. Polska nigdy nie była i zbyt szybko nie będzie gotowa, na organizacje turnieju pokroju EURO. Na początek mogli by finał LM w Warszawie na próbę zrobić, a nie rzucać się na głęboką wodę, nie mając do tego żadnych predyspozycji.
[quote="hapek"]Z drugiej strony zal mi cie po pewnie jestes za polonia gieksa dyskobolia warszafka, albo inna legła poległa która kradła pilakarzy innym kluba, albo wisla skisla tak jak ty, a moze lechia olimpia poznan gdansk, albo ruchowi chorzowskie psy[/quote]

 Leo146 Partyzant

Postów: 149
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.01.2010
Skąd: Zgierz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.05.2012 11:57    #19
Polska wiedziala czego sie podejmue, robiac euro z Ukraina. Wyszlo jak wyszlo i nic tego nie zmieni.
Uwazam ze jak najbardziej jestesmy gotowi do tego by zrobic taka impreze. Moze nie ma jakichs wspanialych drog i lotnisk. Moze i infrastruktura w Polsce lezy, ale temu kraju tak samo jak Ukrainie potrzebna jest taka odskocznia. To wlasnie dzieki takiej imprezie futbol w Polsce moze sie choc troszke odrodzic. Sadze ze taka impreza moze nam tylko pomoc (nie tylko pilkarsko) ale wogole i sklada sie na to wiele czynnikow.
To ze ludzie zamierzaja strajkowac to inna bajka - gdyby Tusk rzadzil normalnie, nie byloby takich ekscesow. Ludzie byli glupi wybierajac na premiera kogos, kto tak naprawde obietnice wyborcze ma gleboko w czterech literach....

 Grzechoo Hajer Przodowy

Postów: 2255
Grupa: Ekspert
Dołączył: 07.06.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.05.2012 12:21    #20
Niektórzy z was chyba zapomnieli, że to Ukraińcy zaproponowali nam współudział w turnieju, którego chcieli być organizatorem. Przecież wszyscy śmiali się z tego pomysłu, nawet w mediach - no bo jak my, zaścianek Europy, możemy robić turniej. I tylko dzięki Ukraińcom mamy teraz Euro u siebie, sami byśmy nie mieli żadnych szans na otrzymanie organizacji od UEFA. Dlatego bardzo nie podoba mi się wieszanie psów na naszych sąsiadach, a cały ten bojkot to jakaś kpina. Sport ma dzielić, nie łączyć, ta idea jest powtarzana na każdym kroku (nawet na Eurosporcie w reklamach), ale zawsze znajdzie się grupa cwaniaków o silnych politycznych wpływach, która będzie chciała sprowadzić tę ideę do poziomu swoich brudnych zagrywek. Jeśli polityk chce walczyć, niech walczy politycznie i sportu w to nie miesza.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.