Euro 2012

 Anderson26 Partyzant

Postów: 18
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.07.2011
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.11.2011, 14:52    Pytanie
Jak tam wyniki reprezentacji Polski na euro??? Ja jestem załamany. Polacy byli w grupie B z Bułgarią, Francją i Anglią 3 mecze - 3 porażki w bramkach 2:11
A mistrzami europy są ............... Kebaby (sic!)
Ps. Nie prowadzę reprezentacji :P
Ceeeeeeeeeeeee!!!!!!

 Yuura96 Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.11.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.11.2011 22:46    #1
Interesujące, będę musiał przetestować w najbliższym czasie, jak prowadzi się reprezentację, skoro mówisz, że ostro przegrywamy już w fazie grupowej. Z drugiej jednak strony sądzę, że przy odpowiedniej taktyce i trochę odbiegnięciu od założeń taktycznych pana Smudy, można by osiągnąć sukces. No nic, dam znać w najbliższym czasie gdy tylko sprawdzę jak prezentuje się nasza kadra przed Euro.
Pozdrawiam

PS A skoro już opisujesz, mógłbyś podrzucić jakąś tabelkę owego turnieju czy coś ?

 10kilan Partyzant

Postów: 58
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.01.2011
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.11.2011 22:50    #2
U mnie Polska o dziwo...dotarła do półfinału,który przegrała...na karne z Hiszpanią heh W grupie 2 zwycięstwa(m.in. z Włochami) i 1 porażka. Szczęsny i Lewandowski w 11 turnieju ;] I tak jak kolega to nie ja prowadziłem repre tylko Franek. No i awans w rankingu z 60 na 20 miejsce robi wrażenie.

 hapek Partyzant

Postów: 477
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.03.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.11.2011 10:21    #3
u mnie w grupie Polska wygrała z niemcami 2;1 z turcja przegrala i z chyba chorwacja wygrala.w cwiercifinale pokonali ukraine.potem w polfinale trafili na hiszpanie i.... wygrali 3;0,a we finale przegrali 3;1 z portugalia...Sebastian Mila w 11 turnieju.....

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.11.2011 10:37    #4
U mnie też półfinał. Ale potem gorzej. Ostatnio od Anglii 5-0 w plecy.
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 jacekzielinski Partyzant

Postów: 72
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.06.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.11.2011 04:31    #5
Cóż panowie:

Biało-Czerwoni na ostatnim miejscu w grupie z Portugalią, Słowenią, Czarnogórą. 1 remis i 2 porażki. Bilans bramek 0-2..

Pierwsza 11:
Lewandowski/Kucharczyk
Mierzejewski-Obraniak(Roger)-Grosicki(Mila)
Polanski-Murawski(Borysiuk)
Boenish(Sadlok)-Wołąkiewicz(Głowacki,Danch)-Glik(Celeban)-Piszczek
Szczęsny(Tytoń)

1. Hiszpania 2.Anglia 3.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.