Emerytura talentu

 Arek96 Żywa legenda ruchu rewolucyjnego

Postów: 4248
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.01.2008
Skąd: Płock
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.01.2009, 20:35    Pytanie
Czy jest jakiś sposób by namówić 17-latka by jednak wrócił do piłki i zmienił decyzję o przejściu na emeryturę?

 Arek96 Żywa legenda ruchu rewolucyjnego

Postów: 4248
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.01.2008
Skąd: Płock
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.01.2009 20:59    #10
No ale jaki ten sposób?
Choć raczej z niego nie skorzystam.
[quote2=brutalny_kazik][quote=Arek96]KURDE! Rzadko trafia się taki zawodnik z Guamu... ;(
Bo edytorem to ja nie chce...[/quote]

To w edytorze da się takie cudo zrobić,żeby piłkarz nie poszedł na emeryturę ? Nie sądzę.[/quote2]
Nie wiem, tak powiedziałem

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 09.01.2009 o godz. 21:00

 thegunner20 Młody aktywista

Postów: 99
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.09.2008
Skąd: Sanok/Kraków no i Londyn oczywiście:)
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.01.2009 21:04    #11
no to by był taki leciutki przekręt ale lepiej się gra bez nich bo nigdy nie wiesz co cię spotka następnego dnia gdy wciśniesz magiczny przycisk "KONTYNUUJ" a taka gra to dopiero ma urok...

 kosa1989 Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.08.2009
Skąd: Radom
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.08.2010 20:55    #12
dopiero teraz zauważyłem, że jest na to sposób. Robiłem bazę danych do FM 2008 po wszystkich transferach z tego okienka (po prostu aktualną bazę danych) i okazuje się, ze w FMRTE można zeswapować zawodnika, nawet jeżeli ma dopiero zamiar przejść na emeryturę. Trzeba natomiast poświęćić jakiegoś innego zawodnika ... Ale to nie problem - można wziąść z naszej szkółki - wtedy mamy kłopot transferu z głowy :P należy po prostu wpisać nazwisko zawodnika, który ma zamiar odejść na emeryturę, następnie przechodzimy do Clone Center, tam wyszukujemy tego naszego młodziana, odznaczamy wszystkie "ptaszki" zaznaczamy naszego zawodnika i przyciskamy owce :) Następnie zapisujemy, wchodzimy do gry, przechodzimy o 1 dzień dalej (albo 1x kontynuuj) i możemy szukać nasz talent wśród młodzików. Mam nadzieję, że komuś się to kiedyś jeszcze przyda ...

 Bambinos Partyzant

Postów: 57
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.08.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.08.2010 01:18    #13
A może po prostu był w szkółce jakiegoś znanego klubu zwolnili go i nie chciał potem przejść do zespołów z niższą reputacją a na dobre kluby był za słaby więc nie mogąc znaleźć klubu postanowił zakończyć swoją przygodę z piłką.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.