Emerytura Managera

 PrimoHombre Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.06.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.09.2016, 18:52    Pytanie
To pt. dotyczy konkretnie FM12, ale interesuje mnie również czy można temu zaradzić w nowszych/starszych wersjach FM`a. Mianowicie czy istnieje jakiś magiczny sposób, aby aktywni managerowie przestali przechodzić na emerytury ? Edytor, dogranie jakiegoś pliku, cokolwiek ?

Do szewskiej pasji doprowadza mnie sytuacja gdy wciąż aktywny w realnym świecie manager (Wenger, Fergi, del Bosque, Bielsa, Lippi, Mourinho(po 3 sezonach bez pracy) - że wymienię tych których odejście najbardziej mnie zabolało) przechodzą po rozpoczęciu i rozegraniu 0,5 - 1 sezonu na emeryturę i znikają z gry.

Wiem, że dla wielu może to być temat bez znaczenia, jednak dla mnie osobiście znacznie większą satysfakcją jest ograć Arsenal prowadzony przez Wengera, Real przez The Special One czy Barce przez Pepa Guardiole niż tą samą drużynę prowadzoną przez nowo wygenerowanego managera przez grę, czy też Brazylijczyka o którym pierwszy raz w życiu słyszę ... może za mało interesuje się Brazylijską piłką ...

ps. nie rodziłem się wczoraj i wiem że SAF jest już od jakiegoś czasu na emeryturze ... ale w grze warto by było aby nadal był aktywny :P

Z góry DANKE

 romantico Partyzant

Postów: 1809
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Szczecin/Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
-1
03.09.2016 21:20    #1
Zmiany w edytorze i będziesz miał tak jak chcesz.

 PrimoHombre Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.06.2014
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.09.2016 06:10    #2
To nie takie proste.
Odpaliłem edytor dołączony do gry i tylko przy osobie SAF`a znalazłem zaznaczoną opcje "Przechodzi na emeryturę po pewnym czasie w obecnym klubie". W przypadku pozostałych wymienionych przeze mnie managerów opcja nie jest zaznaczona ...

Coś czuje, że nic z tym się nie da zrobić ... kiepsko

 Sound Partyzant

Postów: 16
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.04.2009
Skąd: Miedzyrzecz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.09.2016 11:28    #3
da sie da.pobierz fmrate do swojego fma i dam usuń date przejścia na emeryture

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.