Ekstraklasa

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.05.2013 23:46    #331
Ruchem zarządza kumpel Króla i podobno razem wymyślali bajery dla Komisji Licencyjnej.
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 buczek93 Młody aktywista

Postów: 923
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2010
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.05.2013 23:58    #332
Bawią się w szejków, ale ani nie mają pieniędzy, ani pojęcia o piłce nożnej ani nawet odrobiny taktu. Kłamią w żywe oczy i zamiatają problemy pod dywan. Co to za prezes, co nie umie znaleźć sponsora? To taki problem wyłożyć hajs na pół roku pensji i działalności klubu, byleby awansować do pucharów (na co Polonię było stać)? Przecież to taki byznesmen, co to ma forsy od cholery, więc co jest nie halo? Pokazują tylko, że brak im jaj. W życiu nie ma nic za darmo i każdy ogarnięty (tym bardziej przedsiębiorca) powinien o tym wiedzieć. A to, że im takie akcje prawie nigdy nie wychodzą, to dowodzi tylko tego, że to szuje i złodzieje oraz pasożyty, kradnące szmal i nie robiące poza tym nic więcej. No i to do tego jeszcze głupsze toto, bo kieruje się "modą" na klub i prezesowanie. Oby dostali wilcze bilety od każdego zarządu klubu piłkarskiego w Polsce, bo tylko kopią, i tak będący już w stanie rozkładu, polski futbol.

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 29.05.2013 o godz. 00:00

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.05.2013 00:10    #333
Co do Polonii to sprawa jest śmieszna bo typ zamiast płacić im pensje płacić bonusy :D Nigdy na to bym nie wpadł :D
No a smagor już też ma parno bo ruch tak jak widzew i gornik mają mieć te limity płacowe i brak transferów.


http://pzpn.(...)ucharach
Za to w Lubinie powstanie szkółka młodzieżowa na europejskim poziomie, ciekawe co z tego wyjdzie. Polsja wychodzi z cienia, wreszcie jakiś pomysł na rozwój, te wszystkie przepisy jakie teraz obowiązują, jasność transparentność i przejrzystość. Podział na licencję grania w pucharach i w lidze. wreszcie coś się rusza do przodu :)

 sebaraul Partyzant

Postów: 106
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.02.2013
Skąd: Ustroń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.05.2013 00:10    #334
myfunnygame
Nie wiem jak to wyglądało w Katowicach bo mnie to nie interesowało (choć mieszkam stosunkowo niedaleko).
Ale chcę nawiązać co do tego wykupienia E-klasy. OK, też się zgadzam, że to nie było w porządku (zresztą to przez to zacząłem kibicować Polonii - przerzuciłem się z Groclinu... w sumie nie żałuję, pokochałem Polonię)... ale nie wraca na swoje miejsce. Bo awans z I ligi do E-klasy, a spadek z E-klasy do III albo IV ligi to chyba nie to samo? :P
Chyba, że Król coś pokombinuje i uratuje chociaż tą pierwszą ligę zanim go wszyscy wykopią. Pewnie potem jeszcze ogłosi się bohaterem, że mu się to udało...

Przynajmniej będą większe wyzwania jak Polonią w FM-ie będę od IV ligi zaczynał...
Nieważne czy wygrywasz czy przegrywasz.
Ważne jak grasz.

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.05.2013 00:12    #335
Tak, Król bedzie walczył za Polonię. Sam chyba nie wiesz co piszesz :P
Wracają na miejsce czyli poza eX, o to mi głównie chodziło.

 sebaraul Partyzant

Postów: 106
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.02.2013
Skąd: Ustroń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.05.2013 00:13    #336
To z tą walką to miała być ironia :P
Nieważne czy wygrywasz czy przegrywasz.
Ważne jak grasz.

 Falcon Przodownik pracy

Postów: 1071
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.09.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.05.2013 20:20    #337
Piast Gliwice zagra w pucharach.

Co do Króla to jego zachowanie mnie w ogóle nie dziwi. W Katowicach robił podobne rzeczy.
"Dziś tylko zwycięstwo i nic nie wchodzi w grę"

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.05.2013 20:31    #338
Jak Piast może grać w pucharach, kompleksiarze jakich mało... dobrze pamiętam jak GieKSa tam grała a Ci zamiast prowadzić doping(grają u siebie) to ciągle wbity i ta ich patologiczna oprawa no i ten stadion-Tesco Arena dla "uciekających kurczaków"... no nic, może jeszcze Ruch spadnie choć porażka z Jagiellonią po jej ostatniej serii 5 (z dzisiejszą sześciu) porażek z rzędu jest mało proawdopodobna :(

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 30.05.2013 o godz. 20:32

 kondi192 Minister Kultury

Postów: 2259
Grupa: Moderator
Dołączył: 16.12.2008
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.05.2014 18:13    #339
Śmiech k*** na sali...

http://www.pozna(...)alPoznan

 Mar1992 Przodownik pracy

Postów: 1637
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2008
Skąd: Budzyń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.05.2014 18:47    #340
Faul bezkontaktowy.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.