efektywność treningu

 veladorn Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.10.2011
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.10.2011, 12:42    Pytanie
Nie jestem zorientowany, w jaki sposób można określić zaangażowanie zawodnika w trening. Tzn. przede wszystkim zauważyłem że wartość zawodników generalnie spada a nie wzrasta. Ilość zielonych strzałek w całym składzie jest bardzo skromna, mimo tego że zawodnicy są względnie młodzi, reżimy są dobrze ustawione i mam odpowiedni sztab trenerski. Co prawda Słupki wykresu trening > poziomy treningowe > postęp poziomu treningu są wysokie, ale zawodnicy pytani prywatnie na temat poziomu treningu mówią że 'nieco sobie odpuścili i obiecują poprawę', co niestety notorycznie się powtarza i zastanawiam się w jaki sposób można wymóc większe zaangażowanie, albo czy nie mam za dużych oczekiwań co do ich rozwoju (dopiero niedawno zacząłem przygodę z FM)

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 06.10.2011, 12:43

 samir92 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 769
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.12.2010
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.10.2011 14:40    #1
Przede wszystkim najlepiej jest co jakiś czas (np. co 2 miesiące) przeprowadzić z każdym zawodnikiem po kolei rozmowę indywidualną: "Jak chcesz zostać w klubie, to przyłóż się do treningu". Zwykle takie coś skutkuje kilkoma strzałkami. A co do ich skromnej ilości- poczekaj trochę. Jeśli zawodnik rozwija się wielotorowo (np. boczni obrońcy ćwiczą prawie wszystko jednocześnie), to wtedy mniej się przykładają do treningów poszczególnych, ale za to skutkuje to tym, że przychodzi moment, gdy widzimy w ich profilu kilka/naście strzałek. Więc poczekaj. I nie przypisuj aż takiej wagi do treningu- to tylko kilka suwaków i jedna pozycja wte czy wewte niewiele zmienia. Najważniejsze- chcesz mieć zielone strzałki, to dawaj grać piłkarzom.
Darkness... for me is where I shine

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution