Edytor gry

 Batys188 Partyzant

Postów: 53
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.08.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.05.2013, 12:19    #1
Witam,gram w FM12 i mam taka dziwne swoje upodobania.Otóż lubię grac klubami które zaczynają od zera i pochodza z 2 ligi najczęsciej,tzn.historii brak,zawodników mało,brak jakichkolwiek pucharów kiedys, zero awansów do 1 ligi itp. i nie lubię gdy w informacji o druzynie sa jako ulubience , gwiazdy, legendy zawodnicy którzy albo nie grają juz w tym klubie albo mają statystyki praktycznie znikome, atrybuty bardzo niskie. i Tu moje pytanie czy jak w edytorze usune ich z tych ulubienców,gwiazd itp. to jest to oszustwo gry ? czy ktos juz miał tak moze kiedys ? prosze o wypowiedz Expertów i z góry dziękuję.

 zolahc Młody aktywista

Postów: 687
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.05.2013 12:26    #2
hmmm dziwne pytanie... :D człowieku to Twoja gra i rób sobie z nią co tylko chcesz :P nie potrzeba żadnych ekspertów, a oszustwo to zdecydowanie za mocne słowo w tej sytuacji ;) naprawdę dziwne pytanie :D

 Batys188 Partyzant

Postów: 53
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.08.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.05.2013 12:30    #3
moze dla Ciebie dziwne , ale dla mnie nie poniewaz chciałem tylko wiedziec czy takie cos wedługo kogos psuje radosc z gry. Mimo wszystko dzięki za odp.

 Mar1992 Przodownik pracy

Postów: 1637
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2008
Skąd: Budzyń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.05.2013 13:00    #4
Przed jedzeniem jabłka, lubię je obrać ze skórki. Tak, wiem, że w skórce jest dużo witamin, ale... nie lubię jej. :( Proszę ekspertów o opinię, czy jeśli powiem babci, że zjadłem jabłko, ale bez skórki, to to będzie oszustwo? Nie popsuje to radości z jedzenia? :)
A serio, to jest to tak mała ingerencja w grę (bazę danych), że nie sądzę, żeby to było oszustwo. :) Kolega dobrze napisał, że to jest Twoja gra i rób co chcesz. :) Przecież sami twórcy dali edytor, żeby robić, co nam się podoba. :)

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.05.2013 19:13    #5
Ja na pewno straciłbym ochotę na grę, nie rozumiem ludzi, którzy manipulują w edytorze.




dobry motyw ;)
Zagraj Niecieczą bo to klub bez historii obecnie ;)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.