Edytor FM 2011 - 2 liga Polska

 gsg80 Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.11.2010
Skąd: Tychy
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.11.2010, 08:50    Pytanie
Witam

Przy próbie utworzenia 2 ligi w FM 2011 (wg tutoriala z waszej strony) - mam problem z przydzielaniem zespołów do grup Wschodniej i Zachodniej. Jeśli każdemu zespołowi przypiszę jako ligę odpowiednio Wschodnią/Zachodnią - przy sprawdzaniu poprawności reguł mam komunikat: 2 Liga - wymagane co najmniej 31 zespołów obecnie jest 0. Natomiast jeśli zostawię jako ligę '2 liga' a przypiszę w lidze podrzędnej ligę Wschodnią/Zachodnią mam komunikat: Wszystkie zespoły muszą być przypisane do ligi macierzystej lub podrzędnej, lecz nie obu jednocześnie'.

Ktoś może zmierzył się z tym tematem i wie w czym jest problem?
Z góry dzięki!

 zdanek92 Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.12.2011
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.12.2011 00:04    #10
A jak ściągnąłem ta 2 lige Polska to gdzie mam to umiejscowac w jakim folderze? zeby mi zadziałało?

 JK93 Młody aktywista

Postów: 306
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.12.2009
Skąd: A co was to?
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.12.2011 14:36    #11
Pobrany plik należy wkleić do katalogu użytkownika (domyślnie: Moje dokumenty/Sports Interactive/Football Manager 2011/editor data).

 zdanek92 Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.12.2011
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.12.2011 13:32    #12
Kurczę nie ogarnima tego instaluje mi się coś przez jakieś Stream nie ogarniam ... i jeszcze nie mam czegoś takiego jak editor data...

 zdanek92 Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.12.2011
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.12.2011 15:52    #13
ok udało się:) A mam jeszcze pytanie chciałbym ściągnąć piłkarzy rzeczywistych, którzy w tym sezonie reprezentują dane kluby, ale chcialbym zapytać o takiego edytora że recznie będę mógł sobie wszystkie ustawienia gry zmienić np popularność danej ligi i jej siłę, zwiększać i zmniejszać budzet oraz bazy treningowe itp.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.