edytoe edt i ddt

shearer Proletariat

0
24.06.2005, 12:00    Pytanie
Czy możecie mi powiedzieć jak używać edytora edt i ddt, niejakiego extension editor.Za jego pomocą można zamieniać drużyny, np Celtic może grać w Premiership, a inny klub z Anglii w Szkocji, edytować stadion.Wiem jakie komendy wpisywać np.swap team, ale nie wiem gdzie mam plik zapisać, żeby zmiany były widoczne po uruchomieniu FM2005 i czy trzeba zaczynać rozgrywkę od początku.

 Reaper były Minister Spraw Zagranicznych

Postów: 1534
Grupa: Ekspert
Dołączył: 26.03.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.06.2005 16:28    #1
Z tego co mi wiadomo, gry nie musisz zaczynać od początku.

Post pomocny

myspace.com/marneszanse

GG: 3125222 Proletariat

0
21.05.2006 05:22    #2
A jakie to są komendy lub gdzie je mogę znaleźc, bo też bym się pobawił tym programem, ale nie wiem:
1. Jakie to są komendy.
2. Gdzie są te pliki ddt i edt i czy wogóle one potrzebne...
3. Ktoś mógłby mi pomóc w tym lub wytłumaczyć na GG? Byłbym bardzo wdzięczny! :)

Post pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.