edycja trającej gry

 Jurgen82 Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.05.2011
Skąd: Nysa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.11.2013, 22:04    Pytanie
Cześć,

mam pytanie, gram w FM12 zacząłem od 3 ligi niemieckiej, ale teraz jestem w pierwszej lisdze, niby mam rezerwy bo sobie mogę do nich zawodników przesuwać ale nie mam tam nigdy żadnych meczy ligowych... Czy jest możliwość żeby teraz jakoś zarejestrować moje rezerwy np w 3 lidze - nie wiem jakiś edytor czy coś przy trwającej już grze? albo w jakiś inny sposób ogólnie chciałby żeby moje reezerwy grały w normalnej lidze i się ogrywały. Czy jest na to jakiś sposób??

Pozdrawiam
Szymon

 sebastiano399 Partyzant

Postów: 317
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.06.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.11.2013 14:58    #1
Kim grasz? z ciekawości pytam jako fan Bayernu i Bundesligi :) może komputer Twoje rezerwy losowo wrzuci, że niby awansowały do 3 ligi? Czy jest sposób to nie wiem, może jakiś program, ale to może spowodować błędy w rozgrywce.

 Jurgen82 Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.05.2011
Skąd: Nysa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.11.2013 15:54    #2
Kibicuję Bayernowi ale w grze byłoby za łatwo:) Dlatego żeby rzucać kłody pod nogi wziąłem Unterhaching, niby w edytorze czasu rzeczywistego widziałem że one są w lidze ale jakieś mega niskiej o nazwie liga Bawarii czy coś takiego.... nie wiem jak je wrzucić do 3 ligi albo jak dograć sobie teraz więcej lig żeby się załapała ta liga Bawarii, bo nie ukrywam nudne jest ciągłe planowanie sparingów żeby oni mogli coś pograć, a w lidze to zawsze inaczej mogą powalczyć ograć się ale też zawsze to jest coś ciekawego.

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.11.2013 16:38    #3
Gdy nie ma oddzielnej ligi rezerw, a II drużyny występują na niższych szczeblach rozgrywek, jest szansa, że gra sama wyznaczy Twoją drużynę do grania w najniższej wybranej przez Ciebie lidze niemieckiej. Nie ma jednak pewności czy to się wydarzy, a jeśli już, to kiedy. Najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji oprócz planowania sparingów jest po prostu wypożyczanie graczy do klubów filialnych.
Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

 sebastiano399 Partyzant

Postów: 317
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.06.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.11.2013 22:02    #4
Ja też kibicuje Bayernowi. Unterchaching dawno temu grali w Bundeslidze, nawet Mirek Spiżak coś tam grał. .Myślałem kiedyś żeby zagrać Hansą Rostock bo lobię morze :) a kiedyś grali oni z Majakiem w pierwszej lidze, ale póki co męczę się teraz Evertonem w 13. Szkoda, że wcześniej o tym nie napisałeś bo chyba mam na dysku do 5 ligi niemieckiej dodatek do 12. Jak mnie zmęczy pogoda to chyba wrócę do 12 i do Niemiec :)

 kell1987 Partyzant

Postów: 742
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.07.2011
Skąd: Rumia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.11.2013 22:53    #5
ja widzialem gdzies dodatek nawet do Kreisligi ale w FM14, a nawet jesli to i tak bys nie dodal ich do istniejacej juz rozgrwki

 Jurgen82 Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.05.2011
Skąd: Nysa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.11.2013 19:25    #6
A nie ma jakiegoś edytora który zmienia coś na rozpoczętej już grze??

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.