Edycja godzin rozgrywania spotkań

 greeno Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.02.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.02.2012, 14:18    Pytanie
Witam,

W football manager 2011 jest super opcja dla gry przez sieć "rozgrywaj mecze w soboty i środy" chodzi o to aby gracze którzy grają przez sieć szybciej rozgrywali sezon. Opcja przepiękna i długo wyczekiwana przez ze mnie od FM 2006 .... Niestety gramy we dwóch ligę angielską dwoma czołowymi drużynami, i mimo iż mecze są w sobote i środe to TV nam rozdziela te spotkania na inne godziny w wyniku czego wracamy do punktu wyjścia i gramy mecze osobno, czy można jakoś zmienić terminarz czasu rzeczywistego a raczej godziny spotkań? szukałem na forum i podobnego problemu * ktory by zostal rozwiązany nie napotkałem dlatego nowy temat

ps. wersja gry fm 11.0 nie zainstaluje 11.3 *ograniczenia czasowe graczy


Proszę od odpowiedź
Pozdrawiam

 madrid7 Partyzant

Postów: 217
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.02.2012 17:05    #1
chodzi o to ze jak sie razem spotykacie to gracie osobno czy jak? bo za cholere nie rozumiem.. bo jesli nie gracie ze soba meczu to wiadomo ze bedziecie musieli osobno.. przeciez dwie inne druzyny logiczne
VAMOS REAL!
HALA MADRID!

 greeno Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.02.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.02.2012 17:19    #2
gramy przez sieć... czasami gramy równolegle np. Lige Mistrzów i czasem sie trafi liga ze gramy o tej samej godzinie. Ale wiekszosc to jest tak ze jest sobota. Ja mam swoj mecz o 12:45 a kolega gracz o 15:00 i to jest strata czasu bo on czeka jak ja gram a ja jak on. oczywiście jak trafimy na siebie w lidze to inna bajka :) po prostu terminarz ustawia mecze zgodznie z tą opcją sobota, środa godziny te same... ale jak przychodzi mecz w sobote *srody zazwyczaj gramy jednoczesnie. przychodzi ten mecz w sobote to stacja telewizyjna rozdziela nam mecze godzinowo (tak jest i w realny świecie, że ze względu na transmisje mecze są rozdzielane aby wiecej osób mogło zobaczyć czyt, wiekszy dochod z transmisji) reasumujac, potrzebny jest zapewne nam edytor terminarzu czasu rzeczywistego...

 Szemek Ekspert

Postów: 2024
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.10.2007
Skąd: Boguszów- Gorce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.02.2012 19:01    #3
Odznacz opcję "przenoszenie meczów dla TV". Tylko nie licz, że to się zmieni od następnej kolejki. Będziecie musieli poczekać aż skończą się zaplanowane dla TV spotkania. To może trwać nawet z miesiąc - przynajmniej tak pamiętam z własnego doświadczenia.
"To tylko Internet k*rwa."

 greeno Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.02.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.02.2012 16:22    #4
Czasem musi się ktoś znaleźć aby rozjaśnić umysł. Dzięki wielkie nie wiem jak mogłem to przeoczyć, tyle razy tam zaglądałem.... w opisie opcji jest nawet napisane, że zalecają podczas gry przez sieć pozostawić odznaczoną tą opcje.
Dzięki jeszcze raz kolego.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.